Aprilia SL 750 Shiver

Malo čajna aftermarket 😝
 

Attachments

  • IMG_20221003_171119.jpg
    IMG_20221003_171119.jpg
    3.1 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: ODST and Dene
Ubi vjetar na shiveru, al ipak nebi vizir 😆

Ja u ned isao do senja, na kraju samo prosao kroz senj i zaustavio se u karlobagu, da nije zena zvala tko zna gdje bi zavrsio 😆 uglavnom oko 220-230km, shiver odlican motoric 👍🏁🇮🇹
 

Attachments

  • Screenshot_20221004-223151.jpg
    Screenshot_20221004-223151.jpg
    162.3 KB · Views: 0
Ubi vjetar na shiveru, al ipak nebi vizir 😆

Ja u ned isao do senja, na kraju samo prosao kroz senj i zaustavio se u karlobagu, da nije zena zvala tko zna gdje bi zavrsio 😆 uglavnom oko 220-230km, shiver odlican motoric 👍🏁🇮🇹
Kako imas rijesen nosac tablice,razmisljam kako bi se rijesio onog uzasnog OEM nosaca
 
Pozdrav svima, tražim polugicu mjenjača za Shivera 2008 ako tko ima i prodaje.
Slobodno se javite na 0958458519
 
Kad se ne vozi.... Bar da se malo glanca i sarafi....popustile selna na Y cijevi pa topovi pobjegli,vjerovatno od vibracije....od sad cesce provjeravam tj dotezem sarafe 😂
 

Attachments

  • IMG_20221228_093041.jpg
    IMG_20221228_093041.jpg
    2.8 MB · Views: 0
  • IMG_20221228_093035.jpg
    IMG_20221228_093035.jpg
    691.2 KB · Views: 0
  • IMG_20221228_103853.jpg
    IMG_20221228_103853.jpg
    725.9 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: ODST and Dene
Jel zna netko koji je navoj i dimenzija imbus vida na kvacilu od shivera? Nikako naci na netu...uzeo bi neke u boji zorana milanovica da se vide kroz ovaj poklopac sa avatara
 
Jel zna netko koji je navoj i dimenzija imbus vida na kvacilu od shivera? Nikako naci na netu...uzeo bi neke u boji zorana milanovica da se vide kroz ovaj poklopac sa avatara


na ovu stranicu, i po modelu mozes nac. nisam siguran ako pise dimenzija ali imas kataloski broj pa mozes po njemu vidit
 
Kolika bi bila realna cijena reparacije prednjih vilica.. Htio bi staviti gusce ulje da bude malo tvrdji prednji kraj pa preventivno sve u kompletu srediti... A nebih bas da ono naletim ko neki jelen :p
:cool:
 
Ja cu mjenjat na svom kad uhvatim vremena, pusta ljevi stap...dva semeringa kostaju manje od 20e i ulje cca 10-15e
 
Sve mi se cini da cu si sam to odraditi,za cijenu koju su mi rekli mogu staviti Hyperpro opruge prednje i zadnju i sve dijelove nove naravno,a slagao sam i kompleksnije stvari... Na stazi su mi rekli da oni to rijesavaju za sat i pol do dva,ja sebi dajem 4-5 sa svim mogucim komplikacijama pa sta bude :ROFLMAO:
:ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Na motoru kao sta je shiver nema smisla to radit ako nije potrebno, pogotovo tko sam radi pa postoji mogucnost da semerinzi ne sjednu dobro, pa ce trebat opet sve skidati i rastavljati
 
Sve mi se cini da cu si sam to odraditi,za cijenu koju su mi rekli mogu staviti Hyperpro opruge prednje i zadnju i sve dijelove nove naravno,a slagao sam i kompleksnije stvari... Na stazi su mi rekli da oni to rijesavaju za sat i pol do dva,ja sebi dajem 4-5 sa svim mogucim komplikacijama pa sta bude :ROFLMAO:
:ROFLMAO::ROFLMAO:
To je odprilike kao da netko kaže, materijal za kuhinju mi je 10000kn a majstor mi želi uzeti za tu kuhinju 15000kn, ma složiti ću ja to sam.
 
Pa usporedba je na mjestu, ali ima stvarno ljudi koji su u stanju dobro složiti kuhinju kao i onih koji doma znaju rastaviti vilice, promijeniti semeringe, brisače i ulje možda čak i pedantnije od nekoga tko to radi za lovu. Jer kad radi za lovu masa njih gleda da je što prije gotov i da je lova u džepu. Čast izuzecima.