Aprilia SL 750 Shiver

cosmic

Active member
Apr 17, 2007
10,647
3
38
1017
Split
:shock: v2 od 750ccm i 95 ks... (y) mnjami!

Switch

Member
Jun 6, 2006
272
0
16
38
Najnoviji Zagreb
miro said:
ovjes ti je od mileta iz njegdje 2002 godine, dakle nije pao s neba, kao i kočnice ako se ne varam. Jedina novost je motor, da bi on bio nekvalitetan obzirom da im je sve drugo ok - ne vjerujem u to. A što se tiče cijene ako će biti takva - jedino razumno rješenje mi se nameće - što više upropastiti konkurenciju.
Zaustavni sustav je preuzet kompletno sa RSV-a...tako bar kažu barice na dolcu!!! :mrgreen:

Stinky

New member
Jun 22, 2006
1,557
0
0
40
Switch said:
Zaustavni sustav je preuzet kompletno sa RSV-a...tako bar kažu barice na dolcu!!! :mrgreen:
znači bez stražnje kočnice? :mrgreen:

Stinky

New member
Jun 22, 2006
1,557
0
0
40
Switch said:
Tako je postoji priprema...znači poluga, cjevovod, kaliperi itd...ali nema ulja to moraš posebno kupiti :LOL:
mislim da se dobije i ulje, a u cijeli sustav je gratis umetnut i čisti talijanski zrak, znan kao aria :mrgreen:

Switch

Member
Jun 6, 2006
272
0
16
38
Najnoviji Zagreb
Stinky said:
mislim da se dobije i ulje, a u cijeli sustav je gratis umetnut i čisti talijanski zrak, znan kao aria :mrgreen:
Toga nema u najavi za bike to je valjda special offer for long time customere..."air brakes"  :rofl:

[email protected]

New member
Jan 9, 2007
470
0
0
31
Dave said:
Neznam ja za te tuončine vaše, ali moj RS sa zadnjom koči odlično i uvijek ju koristim! Baš sam danas malo išao driftat po cesti... Stisnem zadnju na ravnici i motor krene po boku klizat!  :mrgreen:
:no: :no:
divljak
:mrgreen:

cosmic

Active member
Apr 17, 2007
10,647
3
38
1017
Split
Dave said:
Neznam ja za te tuončine vaše, ali moj RS sa zadnjom koči odlično i uvijek ju koristim! Baš sam danas malo išao driftat po cesti... Stisnem zadnju na ravnici i motor krene po boku klizat!  :mrgreen:
Proć će to kad nabaviš,recimo, shivera.

burnout

Active member
Feb 10, 2005
2,412
1
38
33
Kž/Vž
Dave said:
Pa za drugo ti nit ne treba zadnja kocnica na tom motoru  :mrgreen: Ja s svojim RS nikad ne kocim sa zadnjom osim kad stanem na brijegu  :mrgreen: :mrgreen:

Switch

Member
Jun 6, 2006
272
0
16
38
Najnoviji Zagreb
Dave said:
Živa istina krama je upravljiva i po boku ko da voziš supermoto, ali ja mislim da su za to zaslužne
"AIR-BRAKES"_____________ :LOL: :mortal: :drunk: :rofl: :fuj:

gastajbarter

Well-known member
Sep 17, 2005
5,869
116
63
Na brdovitom Balkanu
miro said:
ovjes ti je od mileta iz njegdje 2002 godine, dakle nije pao s neba, kao i kočnice ako se ne varam. Jedina novost je motor, da bi on bio nekvalitetan obzirom da im je sve drugo ok - ne vjerujem u to. A što se tiče cijene ako će biti takva - jedino razumno rješenje mi se nameće - što više upropastiti konkurenciju.
da,da Aprilije su najpoznatije po kvaliteti i kratkim rokovima nabave rezervnih dijelova :mrgreen: