Aprilia SL 750 Shiver

Ovaj bijeli je fantazija  (y) (y) a ni sivi nije loš  (y) malo karbona karbonska ralica i evo Factory  (y) :mrgreen:
 
kako vam god volja ali ja bi ipak preporučio OVAKVA 2 cylindra.... :wink: :mrgreen:

A i fakat je isti ŠIVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8)
 
miro said:
kako vam god volja ali ja bi ipak preporučio OVAKVA 2 cylindra.... :wink: :mrgreen:

A i fakat je isti ŠIVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8)

Svaka čast ljep motor  (y) stvarno ljep samo kolko je to skuplje od Šivera  :misli: i di ču ja to u Hrv. servisirat  :misli: :misli: a vjerujem da i rezervne djelovo dobiješ prije od Aprilije nek od Bimote  :misli: :misli: :misli: il se ja možda varam  :misli: :misli: :misli: :misli:
 
miro said:
kako vam god volja ali ja bi ipak preporučio OVAKVA 2 cylindra.... :wink: :mrgreen:

A i fakat je isti ŠIVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8)

svaka sličnost je slučajna  8)
 
Kazu da je izasao neki filmic...

http://www.motori.hr/Aprilia_SL_750_Shiver_promotivni_video_1880.html
 
Pivi said:
Nisam opet toliko za raptora zapeo da ne vidim druge motore.  :wink:

:shock: Ne vjerujem ti  :mrgreen:
 
MA-Zvone said:
U ove Bimote je Ducatijeva mašina pa bi se vjerojatno našlo djelova

za to joj jedino ne bi trebalo dijelova  :jesus:
 
Goran zzz said:
Svaka čast ljep motor  (y) stvarno ljep samo kolko je to skuplje od Šivera  :misli: i di ču ja to u Hrv. servisirat  :misli: :misli: a vjerujem da i rezervne djelovo dobiješ prije od Aprilije nek od Bimote  :misli: :misli: :misli: il se ja možda varam  :misli: :misli: :misli: :misli:
djelom si u pravu a djelom se varaš. Cijena je velika, a  djelovi su od ducatija (ducati 1000ccm zračnjak unutra)- bar za servis. A neš valjda smotat vilice il podropit rezervar da će to bit problem.  :mrgreen:
Znam da je dosta toga pre pre preskupo, ali ponekad čovjek napravi korak izvan sebe samog i kupi nešto što nikad nije trebao kupiti, ali to nešto savršeno titra njegove živčane završetke, a neuroni ispaljuju elektrone s posebnim zadovoljstvom. Pokraj toga i sex je nevažan....... :mrgreen: (y)
 
demza said:
Kazu da je izasao neki filmic...

http://www.motori.hr/Aprilia_SL_750_Shiver_promotivni_video_1880.html
kakv je to filmić..... nisu ni uspjeli upaliti motor da vidimo kak radi..... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
miro said:
djelom si u pravu a djelom se varaš. Cijena je velika, a  djelovi su od ducatija (ducati 1000ccm zračnjak unutra)- bar za servis. A neš valjda smotat vilice il podropit rezervar da će to bit problem.  :mrgreen:
Znam da je dosta toga pre pre preskupo, ali ponekad čovjek napravi korak izvan sebe samog i kupi nešto što nikad nije trebao kupiti, ali to nešto savršeno titra njegove živčane završetke, a neuroni ispaljuju elektrone s posebnim zadovoljstvom. Pokraj toga i sex je nevažan....... :mrgreen: (y)

Onda ok  (y) slažem se sa svim napisanim  (y) samo mislim da bi cura protestirala na ovo zadnje  :mrgreen:
 
Goran zzz said:
Onda ok  (y) slažem se sa svim napisanim  (y) samo mislim da bi cura protestirala na ovo zadnje  :mrgreen:
žene su tu da protestiraju i da se bune, a mi smo tu da se vozimo na najčudnijim i najluđim motorima,  pa makar nam uzvratile bijesnim tek-toliko-da-se-kupuje  šopingom.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Il kakva već oružja koriste u borbi (koju ionako ne mogu dobiti.  8))
 
Meni šljiver malo previše baca na supermoto :?, a gubi mi se naked stil :misli:
 
pasko said:
ma daj i ovaj srebrni djeluje fantasticno
i da jos nemam 5 godina kredita za ovaj svoj uzeo bi ga odma
(y) (y)

prodaj pegaso, odplati kredit i kupi shivera  :mrgreen:

Malo bi falilo...a jebiga  :wink:
 
Sta vise gledan ovi motor to mi sve vise slici (neki djelovi...rama...) na ono kawino ruzno pace. :misli:
Vjerovatno samo banana vilica i dio rame.