Aprilia SL 750 Shiver

MA-Zvone said:
Ipak ovaj na linku nije Puig nego original Aprilia, ako netko ima za prodat nek se javi  (y)
https://www.ebay.com/itm/Aprilia-SHIVER-SL750-07-Visor-Screen/362771569306?hash=item5476deda9a:g:fkAAAOSwzwpdlIqi
 
6263705e9feee945ded66aeed596524c.jpg

 
https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/aprilia-shiver-750-oglas-29954490

Evo ako koga zanima dat cu ga jeftino, netriba mi vise uziman novi motor.
 
Pozdrav
Iman Apriliu Shiver gt. Iman ga vec godinu do prije misec dana nikakvih problema. odnedavno iman mali problem. Naime motor normalno pali i radi, ali mi se zna ugasiti u vožnji samo odjednom kao da izgubi kontakt i ugasi se. Desilo mi se to prvi put prije misec dana( dva dana prije toga san ga opra na mini wash  :x ) Bivsi vlasnik mi je reka da se i njemu to desilo ,da je vlaga usla u switch od paljenja te da tu prekida. Mene zanima dal je moguce da ga vlaga jos zafrkava misec dana posli. Ovaj Misec ga nisan uopce vozia do danas.
Dali se to nekom desilo od vas i imate li kakav savjet ili neki drugi prijedlog sta bi moglo biti ako nije ovo?
Inace sve super dosad i skroz sam zadovoljan motorom.
Unaprid hvala
Lijep pozdrav
 
Tabla ostane upaljena, samo bude crtica di pisu brzine ,pocne pucat i ugasi se. onda stanen, upalim i nastavim vozit.

Poslano sa mog Mi 9T Pro koristeći Tapatalk

 
Ne znam da li se u ovoj temi spominjalo, ali netko je imao sličan slučaj. Ne mogu se sjetiti kako je rješeno.

Probaj ovu temu cijelu proći.
 
dROGAR said:
Ne znam da li se u ovoj temi spominjalo, ali netko je imao sličan slučaj. Ne mogu se sjetiti kako je rješeno.

Probaj ovu temu cijelu proći.
Ma pričekat cu mozda se neko javi ko je ima ovaj problem (tema je preduga [emoji1787] ). Nije mi tolika prisa nevozim ga bas zimi haha. mislim da nije neki kvar posto upali odma. U najgorem slučaju mozda za pocetak rastavim prekidač, probam to ocistit malo nasprejat pa vidit dali je do kontakta u njemu.
Ugl hvala na pomoći [emoji6]

Poslano sa mog Mi 9T Pro koristeći Tapatalk

 
Možeš za probu prespojiti kilswitch čisto da ga eliminiraš kao uzročnika problema, ako problem nestane onda znaš da je do njega i ideš u daljnju akciju. Može biti problem u oksidiranim kontaktima i negdje drugdje na instalaciji, bilo bi dobro razštekati sve strujne konektore, pogledati stanje, po potrebi očistiti oksidirane kontakte ako ih ima, našpricati kontakt sprejem i ponovno sve poštekati.
Meni se tako kawa ugasila u vožnji, problem je bio u oksidiranom spoju na kutiji s osiguračima.
 
Poz ekipa... Jel zna netko di odvest shivera na servis u zadarskoj ili sibenskoj zupaniji. Vidija san u starim postovima za nekog Antu iz Solina, al mi nije toliko blizu.
 
Pozdrav, di u Zagrebu ili okolici update-at mapu shivera.

Moto mondo update-a jedino ako radi servis koji mi ne treba i to veli cca 1700kn.

Hvala