Aprilia SL 750 Shiver

Ekran ni ne treba svijetliti niti moze svijetliti jer ima vanjsko osvijetljenje koje tebi ne radi. Pogledaj opet video, neces nista napraviti zamjenom ekrana.
 
Pitanje za znalce. Pošto mi je najvjerojatnije ciknio regler na shiveru trebam uzeti drugi. Sutra ću još sa frendom istestirati alternator i regler da znam što je točno, ali s obzirom da puni preko 15V tipujem na regler. Ugl. ako je netko mjenjao koji uzeti i gdje?
 
ima netko auspuhe Roadsitalia projsix trebam papire od homologacije svaki top ima svoje brojeve a ja imam sammo jedan papir pa mi sad ništa nija jasno
ako netko ima pdf ili papir da skenira

 
brojevi bi morali biti isti, mada nebi me čudilo da su šlampavi talijani krivo otisnuli
 
brojevi bi morali biti isti, mada nebi me čudilo da su šlampavi talijani krivo otisnuli
na svakome su po dva broja,gornja "šelna" i doljnja na lijevom su jedni brojevi a na desnom dolje isti kao i na ilijevom a gore taj koji je na papiru,i sad mi talijanka poslala certifikat sa tim brojem koji mi fali ali za krivi auspuh :)
 
Za prijatelja trazim nosac lijevog fuzica za Dorsoduro 750. Njegov je iz nekog razloga napuknut. Dio pod brojem 2.
 

Attachments

  • 980B9F7B-348B-436E-823F-087D14185D81.png
    980B9F7B-348B-436E-823F-087D14185D81.png
    2 MB · Views: 0
Last edited:
Pozz ekipa... Ako ima netko savjet na sta malo vise pripaziti kod kupovine Shivera 750. Svaki savjet i vise nego dobrodosao 👍