Aprilia SL 750 Shiver

nessuno

New member
1698shiver01.jpg


Zasigurno nije jednostavno za bilo kojeg proizvođača jednostavno „uskočiti“
u segment tržišta u kojem su uloge već podjeljene. U slučaju Aprilije,
drago mi je da je napokon odlučila dati svog predstavnika u toliko željenoj
klasi srednje zapremine. Dizajn, ekonomična uporaba i jednostavnost obilježavaju
Aprilijin naked kojeg očekujemo u lipnju s cijenom od 59.900 kn.

Cijeli tekst: Aprilia SL 750 Shiver
 
citat:
"Gornji dio je sastavljen od čeličnih cijevi koje su na donji aluminijski dio okvira spojene specijalnim čvrstim vijcima. Ovakva perolaka kreacija je ekstremno rigidna i najbolje je rješenje za V90 motor."


kad će to nesposobnjakovići iz Bologne shvatiti?  :mrgreen:
 
Stinky said:
citat:
"Gornji dio je sastavljen od čeličnih cijevi koje su na donji aluminijski dio okvira spojene specijalnim čvrstim vijcima. Ovakva perolaka kreacija je ekstremno rigidna i najbolje je rješenje za V90 motor."


kad će to nesposobnjakovići iz Bologne shvatiti?  :mrgreen:

mozda poslije ovog  :misli: :mrgreen:
 
KTM fan said:
mozda poslije ovog  :misli: :mrgreen:

bio sam malo ciničan u gornjem postu. mislim da Bolonjezi jako dobro znaju kakav okvir je najbolji za V90. (y)

inače ovaj Shiver - jako zgodan motor (y)
 
ne izgleda loše - iako ima nekih crta brutale i er6 a pomalo i sv-a i horneta.  :mrgreen: Uglavnom su smixali od svega pomalo, originalosti nema baš preveć, no kao što to uvijek kažem, treba vidjeti uživo. Svojevremeno me superduke oduševio po katalozima, ali sam se uživo pravo razočarao.
 
malo sam sad proučavao shivera na netu - pa ima kopiju rezervara od cagive raptor - samo su malo zamaskirali prednji kraj.
 
miro said:
malo sam sad proučavao shivera na netu - pa ima kopiju rezervara od cagive raptor - samo su malo zamaskirali prednji kraj.

a Raptor ima originalno dizajniran rezervar (kao i ostatak motora)? :misli:
 
demza said:
ne znam kod kojeg si ti to talijana vidio da plastike zjevaju i da je aljkavo sastavljeno (iskljucujuci moto guzzi)
Ma obožavam talijane, stvarno svaka čast kako znaju napraviti stvari, Ali... znaju malo zbrljati sitnice. Uglavnom after market stvari. I što više gledam Shivera, više mi se sviđa  :slinavac: Svaka čast, nije Nina Morić luda kamo je otišla!  :wink:
 
Koliko to konjića ima :misli:
 
zaljubio sam se u shivera, meni je prekrasan sljedećeu zime na Božićnom popustu je moj, samo se nadam da ih neće biti puno jer ne želim voziti ono šta svako vozi, uglavnom Aprilia (y) (y)
meni prednjw svetlo malo podsječa na Bimotu Delirio :misli: