Aprilia SL 750 Shiver

mv_agusta said:
samo se nadam da ih neće biti puno jer ne želim voziti ono šta svako vozi, uglavnom Aprilia (y) (y)

Čuj, mislim da bi uz cijenu od 59900 kn ih moglo biti "dosta" na našim cestama.

Šta se cijene tiče u segmentu, mislim da mu samo z750 konkurira i dva suzukijeva modela koja btw nisu toliko atraktivna (bar ne meni).

Hornet novi mislim da neće biti ispod 65000, ducati 695 je mislim 69900, gsr itd...također oko 66000 tako da šta se cijene tiče u segmentu nakeda mislim da će ipak biti dobro prihvačen.

A kad još uzmeš u obzir da je ovo prvi aprilijin naked u ovoj klasi (600, 750) uz "povoljnu" cijenu i atraktivan izgled ponavljam - mislim da će ih biti "dosta" na našim cestama tako da ne očekuješ da ćeš biti vuk samotnjak ako ga kupiš  :wink:
 
uz z750 mu nema konkurencije...

sad ce se samo pokazati stanje svijesti -  da li je trzistu bitnija cijena ili ce se povesti ustaljenom predrasudom da  su japanski motori bolji od talijanskih ;)
 
demza said:
uz z750 mu nema konkurencije...

sad ce se samo pokazati stanje svijesti -  da li je trzistu bitnija cijena ili ce se povesti ustaljenom predrasudom da  su japanski motori bolji od talijanskih ;)

točno to  (y) razlika u cijeni i nije tako velika 5-6 000 kn al o dizajnu kaj se tiće to je nešto sasvim drugo  (y)
 
Pivi said:
Čuj, mislim da bi uz cijenu od 59900 kn ih moglo biti "dosta" na našim cestama.

Šta se cijene tiče u segmentu, mislim da mu samo z750 konkurira i dva suzukijeva modela koja btw nisu toliko atraktivna (bar ne meni).

Hornet novi mislim da neće biti ispod 65000, ducati 695 je mislim 69900, gsr itd...također oko 66000 tako da šta se cijene tiče u segmentu nakeda mislim da će ipak biti dobro prihvačen.

A kad još uzmeš u obzir da je ovo prvi aprilijin naked u ovoj klasi (600, 750) uz "povoljnu" cijenu i atraktivan izgled ponavljam - mislim da će ih biti "dosta" na našim cestama tako da ne očekuješ da ćeš biti vuk samotnjak ako ga kupiš  :wink:
mislim da će tih motora biti kao pljeve. najači dvocilindraš u klasi do 750 od nakeda. Dakle, pristojna snaga, v2 motor, ciklistika ala italija - ima sve predispozicije za uspjeh, ali sumnjam da će biti ispod 65000 kuna. Jednostavno mi je teško povjerovati u to.
 
:misli: nisam vidio da je netko spomenio nesto pa me zanima dali netko zna mozda kad stize shiver u hrvatsku?
konkretno u mms?
 
NUCLEO said:
mislim da stiže tek u 6. mjesecu

da tak sam i ja negdje procitao

imam par pitanja
- na koliko km su servisni intervali kod aprilie
- i kake su cijene servisa za apriliu cca.
 
sonny_ said:
:misli: nisam vidio da je netko spomenio nesto pa me zanima dali netko zna mozda kad stize shiver u hrvatsku?
konkretno u mms?
očekujemo motor u salonima u toku 5. mjeseca po cijeni od 59900,00 kn
 
mms said:
potpisujem  (y)
pardonček, potpisujem da očekujemo, ali sa stopostotnom sigurnošću ne može baš nitko reći...
samo znam da će prvi koji dodju u salone nestati odmah :D
 
Za 2008. je najavljen Shiver sa poluoklopom. www.motosvet.si
 
jessy said:
Za 2008. je najavljen Shiver sa poluoklopom. www.motosvet.si

Nema fotke, text=frulica, valjda neče narušiti izgled ove ljepotice  :lolcry:

Uostalom to je naked...nek i ostane. (y)
 
Test shivera za one koji znaju talijanski :wink:
Motor je predobar (y) U početku mi se nije sviđao ali sad broj 1 u klasi naked do 750 :D

http://www.moto.it/provemoto/prova5809.asp
 
Talijan je uvik zna lipo dizajnirat a ovaj motor to i potvrdjuje. Izgleda kao bimota za hrvatski standard. (y)
 
ova plava je 1998 godina,ali brijem da je samo kao prototip
 
jedan od meni najljepših motora, što se tiče dizajna. Svašta govore o tehnologiji izrade, sve najnovije..bla bla..v2 mašina, super perfomanse...al je sve novo, znači neprovjereno, čak je i mašina kompletan proizvod aprilije, nije uzeta neka provjerena v2 mašina..Hoću reći, po pričama, perfomansama i cijeni, a bome i ljepoti, predobro da bi bilo istinito..nebi ja hrlio u salon po shivera, nek on ipak malo bruji jedno godinu dana po našim cestama i s našim gorivom pa ćemo vidjeti tu novu talijansku kvalitetu. Ako kvaliteta poprati dizajn, mislim da će bit nenadjebiv.Žiiivio. :wink:
 
DOMXT660 said:
jedan od meni najljepših motora, što se tiče dizajna. Svašta govore o tehnologiji izrade, sve najnovije..bla bla..v2 mašina, super perfomanse...al je sve novo, znači neprovjereno, čak je i mašina kompletan proizvod aprilije, nije uzeta neka provjerena v2 mašina..Hoću reći, po pričama, perfomansama i cijeni, a bome i ljepoti, predobro da bi bilo istinito..nebi ja hrlio u salon po shivera, nek on ipak malo bruji jedno godinu dana po našim cestama i s našim gorivom pa ćemo vidjeti tu novu talijansku kvalitetu. Ako kvaliteta poprati dizajn, mislim da će bit nenadjebiv.Žiiivio. :wink:
ovjes ti je od mileta iz njegdje 2002 godine, dakle nije pao s neba, kao i kočnice ako se ne varam. Jedina novost je motor, da bi on bio nekvalitetan obzirom da im je sve drugo ok - ne vjerujem u to. A što se tiče cijene ako će biti takva - jedino razumno rješenje mi se nameće - što više upropastiti konkurenciju.