Aprilia SL 750 Shiver

miro said:
ovjes ti je od mileta iz njegdje 2002 godine, dakle nije pao s neba, kao i kočnice ako se ne varam. Jedina novost je motor, da bi on bio nekvalitetan obzirom da im je sve drugo ok - ne vjerujem u to. A što se tiče cijene ako će biti takva - jedino razumno rješenje mi se nameće - što više upropastiti konkurenciju.

Zaustavni sustav je preuzet kompletno sa RSV-a...tako bar kažu barice na dolcu!!! :mrgreen:
 
Stinky said:
znači bez stražnje kočnice? :mrgreen:

Tako je postoji priprema...znači poluga, cjevovod, kaliperi itd...ali nema ulja to moraš posebno kupiti :LOL:
 
Switch said:
Tako je postoji priprema...znači poluga, cjevovod, kaliperi itd...ali nema ulja to moraš posebno kupiti :LOL:

mislim da se dobije i ulje, a u cijeli sustav je gratis umetnut i čisti talijanski zrak, znan kao aria :mrgreen:
 
Stinky said:
mislim da se dobije i ulje, a u cijeli sustav je gratis umetnut i čisti talijanski zrak, znan kao aria :mrgreen:

Toga nema u najavi za bike to je valjda special offer for long time customere..."air brakes"  :rofl:
 
Dave said:
Neznam ja za te tuončine vaše, ali moj RS sa zadnjom koči odlično i uvijek ju koristim! Baš sam danas malo išao driftat po cesti... Stisnem zadnju na ravnici i motor krene po boku klizat!  :mrgreen:
:no: :no:
divljak
:mrgreen:
 
Dave said:
Neznam ja za te tuončine vaše, ali moj RS sa zadnjom koči odlično i uvijek ju koristim! Baš sam danas malo išao driftat po cesti... Stisnem zadnju na ravnici i motor krene po boku klizat!  :mrgreen:
Proć će to kad nabaviš,recimo, shivera.
 
Dave said:
Neznam ja za te tuončine vaše, ali moj RS sa zadnjom koči odlično i uvijek ju koristim! Baš sam danas malo išao driftat po cesti... Stisnem zadnju na ravnici i motor krene po boku klizat!  :mrgreen:

Pa za drugo ti nit ne treba zadnja kocnica na tom motoru  :mrgreen: Ja s svojim RS nikad ne kocim sa zadnjom osim kad stanem na brijegu  :mrgreen: :mrgreen:
 
Dave said:
Neznam ja za te tuončine vaše, ali moj RS sa zadnjom koči odlično i uvijek ju koristim! Baš sam danas malo išao driftat po cesti... Stisnem zadnju na ravnici i motor krene po boku klizat!  :mrgreen:

Živa istina krama je upravljiva i po boku ko da voziš supermoto, ali ja mislim da su za to zaslužne
"AIR-BRAKES"_____________ :LOL: :mortal: :drunk: :rofl: :fuj:
 
miro said:
ovjes ti je od mileta iz njegdje 2002 godine, dakle nije pao s neba, kao i kočnice ako se ne varam. Jedina novost je motor, da bi on bio nekvalitetan obzirom da im je sve drugo ok - ne vjerujem u to. A što se tiče cijene ako će biti takva - jedino razumno rješenje mi se nameće - što više upropastiti konkurenciju.

da,da Aprilije su najpoznatije po kvaliteti i kratkim rokovima nabave rezervnih dijelova :mrgreen:
 
gastajbarter said:
da,da Aprilije su najpoznatije po kvaliteti i kratkim rokovima nabave rezervnih dijelova :mrgreen:

za to nije kriva aprilia nego nesposobni dealeri (uvoznici)
 
http://www.infomotori.co.uk/a_55_EN_18362_1.html

Članak na Eng.