Aprilia SL Falco

boRRis929 said:
Mislim da u lijepoj nasoj ima vise desmosedicia nego falca  :LOL:

Ima ih ima, ovo je bio moj dok nije zavrsio negdje oko Zagvozda  :mrgreen:

Srmjw.jpg
 
Bubbica said:
Ima ih ima, ovo je bio moj dok nije zavrsio negdje oko Zagvozda  :mrgreen:

Srmjw.jpg

tu crvenu boju nikad neću prežalit  (y) :D
 
lili said:
tu crvenu boju nikad neću prežalit  (y) :D

Ovdje izgleda nekako "bakreno" kao nekad Hornet, što nije Aprilia ipak malo crvenija ??

Btw, meni je moj B/W baš bio metrrroooo  :evil:
 
Iceberg said:
Ovdje izgleda nekako "bakreno" kao nekad Hornet, što nije Aprilia ipak malo crvenija ??

Btw, meni je moj B/W baš bio metrrroooo  :evil:
Ne, baš je bio ovakav perla crveni, prekrasan na jakoj svjetlosti  (y)

tvoj se izgleda opet prodaje  :x :?

 
Ma znam kakav je tvoj ex. boje uživo na suncu, zato i kažem da je ovaj gornji nekako malo "bakreni".

Načuo sam da će Falac možda u prodaju, al' kaže vlasnik da bi sada radije uzeo par kvadrata manji stan nego se odrekao tog motora, tako da ...
 
Iceberg said:
Ma znam kakav je tvoj ex. boje uživo na suncu, zato i kažem da je ovaj gornji nekako malo "bakreni".

Načuo sam da će Falac možda u prodaju, al' kaže vlasnik da bi sada radije uzeo par kvadrata manji stan nego se odrekao tog motora, tako da ...
izgleda da vlasnik sam nema pojma šta bi  :misli:

ovaj "bakreni" gore je takav samo radi svjetlosti  :wink:
sve je originalno
 
Ma sve 5, nisam ni rekao da to nije original nego da TU IZGLEDA nekako bakreno, a znam da ta boja uživo nije takva.
 
Iceberg said:
Ma sve 5, nisam ni rekao da to nije original nego da TU IZGLEDA nekako bakreno, a znam da ta boja uživo nije takva.
:mrgreen:
imam ja i sliku di falac uzgleda narančasti sa žutim odsjajem  :LOL:
 
Mislim reci da nema Falcova, pa to je ravno bogohuljenju. Ja ih znam MASUUUUU 8)

TO je jedan od boljih motora 8)
 
Hehehe pa ovaj prvi je zapravo moj (prije farbanja u metrro boje) samo ne znam od kuda ovaj klinac ... mislim nije valjda isto moj ...  :misli:  :mrgreen:
 
lili said:
Ne, baš je bio ovakav perla crveni, prekrasan na jakoj svjetlosti  (y)

tvoj se izgleda opet prodaje  :x :?

Mislim da to nije isti motor, moj je imao karbon remuse gore, Sjedalo za suvozaca i jos neke sitnice koje nisu iste na oba motora..
Evo ti jos jedna slika..


HhTxl.jpg
 
Iceberg said:
Hehehe pa ovaj prvi je zapravo moj (prije farbanja u metrro boje) samo ne znam od kuda ovaj klinac ... mislim nije valjda isto moj ...  :misli:  :mrgreen:

Ne prisvajaj to je moj klinac :mrgreen: :wink:
 
Da ti i ja nismo toliko slične građe nebih se uopće brinuo ali ovako ...  :LOL: 
 
Iceberg said:
Da ti i ja nismo toliko slične građe nebih se uopće brinuo ali ovako ...  :LOL:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(y) (y) (y) (y) (y)

A sto jest, jest :wink:
 
Ma Sipe vidi ga  :jesus: ja ozbiljan a on tako?!
Ajd priznaj da je moj!!