Aprilia sportcity - sudar - slike

LemmyZD

Well-known member
Eto, sranje  :mrgreen:
Prolazio sam kolonu, i točno na dijelu di se traka račva na dvije tip s autom se krene polukružno okretat (preko pune crte) i skine mene i curu. Njoj skoro ništa, meni je skuter pao na nogu pa šepam, sjebo mi petu. Uglavnom, što me zanima je di na riječkom području sredit skuter, doli je slika na kojoj se vidi šteta, pukla je plastika ispod podnice i sama podnica, a ožuljala se ova bočna od volana, i malo se iskrivo volan. Nisam previše proučavao štetu jer baš i nemam vremena danas pa ko zna, možda je i nešto više, u svakom slučaju, di je najpovoljnije??
E, da i ovaj pretinac naprid se više nemože zatvoriti... pukla kopča
dsc00262x.jpg
 
a bas sranje... :(

ja kad sam razbio malaguti warriora onda je tata dao skuter u crikvenicu u cvajko motori da ga naprave,oni su servis ali imaju nekog tipa koji im radi plastike,bio je puko blatobran cijela prednja maska iskrivile se vilice...tip je sve savrseno povario i pofarbao,a oni ti mogu i naruciti ako sta treba,meni su i far narucivali...tata im je bez mog znanja dao skuter pa bas i nisam bio zadovoljan al kad sam vidio kako su sve sredili bio sam zadovoljan... (y)

mene je ovo doslo skoro 3000kn,stim da je far kostao 900kn i napravljen je servis(remen i rolice)...tako da sam platio oko 1500kn cak i manje ravnanje vilica,varenje blatobrana(bio je komplet puko na dva mjesta na nosacima) cijela prednja maska...nije tako ni puno,a napravljeno je vrhunski... (y)

evo slika poslje popravka,tko bi rekao da je bio cijeli prednji kraj razbijen :wink:
 
LemmyZD said:
Eto, sranje  :mrgreen:
Prolazio sam kolonu, i točno na dijelu di se traka račva na dvije tip s autom se krene polukružno okretat (preko pune crte) i skine mene i curu. Njoj skoro ništa, meni je skuter pao na nogu pa šepam, sjebo mi petu. ...

Pa čekaj malo...Pa jesi zvao policiju? Tko je kriv..tko plača štetu...Daj malo "mesa" na taj tvoj post.  8)
 
ocito je tip kriv,okretao se polukruzno preko pune crte,a sad jel zvao policiji ili ne to  cekamo da nam on napise, izgleda da su se dogovorili,500e i cevape u ruke i svak svojim putem :mrgreen:
 
sva sreća da se plastike daju variti i lakirati dosta kvalitetno
jer su ove lakirane osobito skupe
nadam se da su samo plastike pukle i da se nije ništa ozbiljnije desilo skuteru odnosno auspuhu :?
sva sreća da ste vi dobro (y)
 
liberty said:
sva sreća da se plastike daju variti i lakirati dosta kvalitetno
jer su ove lakirane osobito skupe
nadam se da su samo plastike pukle i da se nije ništa ozbiljnije desilo skuteru odnosno auspuhu :?
sva sreća da ste vi dobro (y)
koliko se vidi na slici da auspuh i grana nisu dobili udarac,sva sreca....a da plastike su jaaako skuper,ja kad sam pao sa gilere i razbio isto tu dole plastiku i zovem da provjerim koliko kosta nova i kazu mi 1200kn-ne hvala,80kn materijala i sam napravio,a pofarbao pitur,frend od tate,besplatno (y)
 
Znači, ovako...Nismo zvali policiju, tip je kriv, oduzeo mi je prednost, da smo zvali policiju možda bi meni malo srali jer sam ja krenuo prolazit kolonu malo prije nego se baš otvorila lijeva traka (znači vozio sam po onim kosim crtama). Tip je ok, i bio je u šoku cijeli, bilo mi je više žao njega nego sebe  :mrgreen: Ima nekih 50ak godina, cijeli je probljedio i tresao se... :? Rekao je da ga nazovem ujutro dao mi broj moba, kasnije me isto zvao da vidi kako sam jesam bio kod doktora....lalala...Dao mi je svoje izvješće, tako da ako budem ujutro slobodan ćemo se naći popuniti to i sve 5. zvao sam za plastike, znači podnica je 176kn spojler ispod nje je 858kn :shock: i ovaj dio ispred nogu kad sjedim ide u kompletu - 301kn. Uz to treba piturati masku prednju ovo što se vidi da je ogrebano, sreća nije ona nigdi pukla. Imam jednog pitura gore na Matuljima, sad je pitanje dal da njemu dam da mi sredi sve ili samo taj dio, a ostalo da dam u Moto Matušić gdje sam pitao za djelove (oni bi uzeli 350kn za ruke)
Sve u svemu dobro je prošlo, samo jebeno krivi dan, evo sad bi potpisao da mi neko odgodi tu prometnu za par dana... :x
E i auspuh je samo malo krznut na samom početku, jedva se primjeti, slikat ću kasnije iz boljeg kuta pa ćete vidjeti.
 
LemmyZD said:
Znači, ovako...Nismo zvali policiju, tip je kriv, oduzeo mi je prednost, da smo zvali policiju možda bi meni malo srali jer sam ja krenuo prolazit kolonu malo prije nego se baš otvorila lijeva traka (znači vozio sam po onim kosim crtama). Tip je ok, i bio je u šoku cijeli, bilo mi je više žao njega nego sebe  :mrgreen: Ima nekih 50ak godina, cijeli je probljedio i tresao se... :? Rekao je da ga nazovem ujutro dao mi broj moba, kasnije me isto zvao da vidi kako sam jesam bio kod doktora....lalala...Dao mi je svoje izvješće, tako da ako budem ujutro slobodan ćemo se naći popuniti to i sve 5. zvao sam za plastike, znači podnica je 176kn spojler ispod nje je 858kn :shock: i ovaj dio ispred nogu kad sjedim ide u kompletu - 301kn. Uz to treba piturati masku prednju ovo što se vidi da je ogrebano, sreća nije ona nigdi pukla. Imam jednog pitura gore na Matuljima, sad je pitanje dal da njemu dam da mi sredi sve ili samo taj dio, a ostalo da dam u Moto Matušić gdje sam pitao za djelove (oni bi uzeli 350kn za ruke)
Sve u svemu dobro je prošlo, samo jebeno krivi dan, evo sad bi potpisao da mi neko odgodi tu prometnu za par dana... :x
E i auspuh je samo malo krznut na samom početku, jedva se primjeti, slikat ću kasnije iz boljeg kuta pa ćete vidjeti.

To se treba riješiti dok je "vruće". Sutra je novi dan.
 
Evo poslikao sam:

Ovo je slika bez da je išta dirano
dsc00265s.jpg



ovo je prednja maska sa desne strane, srećom samo izgrebana, jedino je pukla jedna plastika kroz koju prolazi vida što spaja ovu plastiku do nogu i masku. Ali mislim da će se moći zavariti, sve i da se ne može, ne vidi se i ne smeta.
http://img223.imageshack.us/img223/2714/dsc00266tlp.jpg


ovo je podnica, naprid je pukla, po sredini prominila boju od iskrivljenja
http://img197.imageshack.us/img197/4661/dsc00268t.jpg


Auspuh
http://img196.imageshack.us/img196/1637/dsc00269w.jpg


Uteg
http://img188.imageshack.us/img188/517/dsc00270nkj.jpg


Spojler, on je najviše pretrpio, fali mu dobar dio, mislim da je odletio negdi od udarca jer ga nisam našao...
http://img197.imageshack.us/img197/7696/dsc00271c.jpg


Evo što je ostalo od njega
http://img218.imageshack.us/img218/9431/dsc00272tay.jpg


Evo dobra vijest  :mrgreen:. Ova plastika ipak nije pukla, samo brava je pukla, jedino je na jednom mistu maaaalo prominila boju od udara...
http://img200.imageshack.us/img200/4678/dsc00273c.jpg


Brava puknuta
http://img197.imageshack.us/img197/3047/dsc00274chk.jpg


Evo lokacija, ja sam crveni on je zeleni
http://img191.imageshack.us/img191/6782/dsc00275w.jpg
 
ma lik je debil.....par metara dalje mu je kružni tok,tamo se lijepo i po zakonu mogao okrenuti a ne izvoditi ovakve gluposti.....
 
Točno to, još kružni ima dvije trake, u ljevoj je bila kolona, po desnoj se mogao slobodno okrenuti... :?
 
pak said:
ma lik je debil.....par metara dalje mu je kružni tok,tamo se lijepo i po zakonu mogao okrenuti a ne izvoditi ovakve gluposti.....


Mozda i je debil ali neka bude sretan sto mu je dao da se naplati preko police Da je zvao policiju popusio bi vozac skutera
 
Oboje su krivi. Auto se nije smio tu okretati, a skuter obilaziti. Svako snosi svoj trošak popravka. Nadaj se da tip malo ne promisli o prometnim propisima do danas. :moli: Da ste zvali policiju oboica bi dobili kaznu.
 
Lemmy...

Glava na ramenu...malo šepaš  i to je u stvari sva nesreća koja se desila. Plastike se vare, novi dijelovi šrafe, a ostala ti je cura neozlijeđena!

Glede udesa...I da su dvije trake, lik ti je s desne strane pa ima pravo prvenstva. Vozio si po nedozvoljenom dijelu prometnice a kako se sve odvijalo u vožnji, "deda" nije stajao i čekao da se polukružno okrene. Nije ni prešao punu crtu... 8)
Može reći da je htio zaustaviti auto na iscrtkanom dijelu, jer mu je pozlilo...(nadamo se da dedek ne čita forum 8))...Uzmi lovu što prije dok se ne predomisli!
(BTW, vjerojatno bi i ja na tvojem mjestu ovdje preticao..)
Sve u svemu, prošao si i bolje nego što bi se moglo očekivati.

Sretno i, malo više "predviđaj" tko će kamo skrenuti...
 
Evo sređeno  :mrgreen:
Nije se predomislio...sva sreća. izvadili su mi u moto matušiću neku ponudu pa ću viditi što će biti, nagodba ili plaćanje....uglavnom cifra je 5660, s tim da sam i kacigu ubacio na listu, probat ću i nju izvuć od njih, jer se moja ogrebala "pri padu"  8)
BobaCH said:
Lemmy...

Glava na ramenu...malo šepaš  i to je u stvari sva nesreća koja se desila. Plastike se vare, novi dijelovi šrafe, a ostala ti je cura neozlijeđena!

Glede udesa...I da su dvije trake, lik ti je s desne strane pa ima pravo prvenstva. Vozio si po nedozvoljenom dijelu prometnice a kako se sve odvijalo u vožnji, "deda" nije stajao i čekao da se polukružno okrene. Nije ni prešao punu crtu... 8)
Može reći da je htio zaustaviti auto na iscrtkanom dijelu, jer mu je pozlilo...(nadamo se da dedek ne čita forum 8))...Uzmi lovu što prije dok se ne predomisli!
(BTW, vjerojatno bi i ja na tvojem mjestu ovdje preticao..)
Sve u svemu, prošao si i bolje nego što bi se moglo očekivati.

Sretno i, malo više "predviđaj" tko će kamo skrenuti...

Sranje je što je tip baš izletio. Kolona nije išla nego je stajala, ja sam vozio lagano uz nju, možda 20km/h i samo sam vidio kako izlazi i paf za tren na podu. Da me netko vrati na istu lokaciju, par trenutaka ranije opet bi se isto dogodilo, jer je jednostavno izletio, ja neznam jer mi je isparilo iz glave, al cura mi kaže da sam počeo kočiti i zaobilaziti ga, ali to je bio tren, a on nije krenuo lagano izlaziti da mu vidiš namjere nego je samo izletio... :?
 
LemmyZD said:
Evo sređeno  :mrgreen:
Nije se predomislio...sva sreća. izvadili su mi u moto matušiću neku ponudu pa ću viditi što će biti, nagodba ili plaćanje....uglavnom cifra je 5660, s tim da sam i kacigu ubacio na listu, probat ću i nju izvuć od njih, jer se moja ogrebala "pri padu"  8)
Sranje je što je tip baš izletio. Kolona nije išla nego je stajala, ja sam vozio lagano uz nju, možda 20km/h i samo sam vidio kako izlazi i paf za tren na podu. Da me netko vrati na istu lokaciju, par trenutaka ranije opet bi se isto dogodilo, jer je jednostavno izletio, ja neznam jer mi je isparilo iz glave, al cura mi kaže da sam počeo kočiti i zaobilaziti ga, ali to je bio tren, a on nije krenuo lagano izlaziti da mu vidiš namjere nego je samo izletio... :?

Ajde, super se sve završilo!
Ovo, što si vozio samo 20kmh, to još više potvrđuje pravilo da možeš/mo teško nastradati čak i pri tim "brzinama". Gotovo da stojiš...Zamisli da te auto trkne i odbaci onaj preostali metar, na drugu stranu prometnice po kojoj tutnji "Raba"... :shock:
Zato velim, i ako ne "čitaš" namjeru vozača, pretpostaviti treba da će 100% frajer skrenuti... Na žalost, vožnja motora zahtjeva da imaš ne šesto nego sedmo čulo i vidovnjačke sposobnosti.

Sretno!