Aprilia Sr 50 ccm ditech pomoc!!

Sturm

Member
Moj tecek ima problem sa apriliom, tesko pali a kad upali radi jedno vreme i onda posle vise nema sanse da ga upalis, oce tek drugi dan ali treba potrosit cjeli akumulator da upali! Bil je kod mehanicara 2 MJESECA i ovaj nike znal u cemu je problem!! Jedanput ke dizna, jedanput einspritz, pa ovo pa ono, kao sve je ispuhal ali stalno zaljeva svjecicu bla bla bla! Dajte pomozite! Novi akumulator smo stavili i promenili 3 nove ngk svjecice al badava..
 
Moj potegnul malo prašine kod one klapne za zrak, prošlo tri dana dok smo to našli, krv m je popil
 
Nick Fury said:
odvedi skuter kod mehaničara koji ima kompjuter pa nek se poigra sa omjerima zraka i goriva  ;)
software na ditechu je zatvoren i zabranjeno ga je mjenjati a i nemoguće, aprilia i siemens su napravili software tako da parametre nemožeš izmjenjati nego samo učitavati druge software koji su noviji i s kojima skuter ide sve lošije zbog euro normi

druga stvar kad ti zaljeva svjećicu onda raspršivač ti radi izuzetno loše,ili je začepljen ili je odradio svoje, obično na oko 20tkm se zna javiti taj problem, nekad pomogne čišćenje a nekad jednostavno moraš kupiti novi
KLip kad je u GMT raspršivač mora baciti maglicu od 6 mikrona meni se čini, ako krene odstupati od toga onda se javlja zaljevanje svjećice.

Skini raspršiva, daj ga na čišćenje ili ga doma očisti s tekućinama za čišćenje injektora i sve sastavi natrag i probaj

Novi raspršivač neznam dal ide posebno, ali cijeli sustav ubrizgavanja ti je 117€ i čeka se 14 dana+