Aprilia Sr 50 ccm

Sturm

Member
Zanima me ako mi moze tko pomoci da mi veli gdi se nalazi akumulator, il jos bolje ako ima kakva slika.. Motor je od strica i trebao bih zamjeniti akomulator al ga ne mogu naci..  :( Hvala!!
 
kazes da si se ubio trazeci i nista :mrgreen:

ajde pogledaj na podnici izmedu nogu,tamo gdje imas bravicu za otkljucati nesto,pa javi sta tamo ima :mrgreen:
 
haha.. Nema tam, gledal sam, tam mi je alat, inbus, srajfenciger i kljuc za svecicu.. i to je to.. :/
 
onda se tu radi o novom modelu sr-a,stari modeli imaju tamo na podnici,iako sam mislio da i novi imaju tamo :misli: ali ako kazes da ga nema...daj pogledaj na prednjem dijelu skutera,iza prednje maska,jer da je ispod sica,valjda bi ga vidio :mrgreen:
 
Napred je kiler i truba i to je to.. Morat cu uzet cijelu masku dole mi se cini.. A nasao sam svijecicu i fergazer vidim al akomulatora ne.. Ima akomulator da nebi bilo zabune, kod mene je na cuvanju u garazi da ne bi bio prekp zime vani, upalio sam ga par puta preko zime i onda odjednom nije vise imao snage da dovoljno zavergla..
 
Sturm said:
Napred je kiler i truba i to je to.. Morat cu uzet cijelu masku dole mi se cini.. A nasao sam svijecicu i fergazer vidim al akomulatora ne.. Ima akomulator da nebi bilo zabune, kod mene je na cuvanju u garazi da ne bi bio prekp zime vani, upalio sam ga par puta preko zime i onda odjednom nije vise imao snage da dovoljno zavergla..
vidi dje bi mogao stojati fino akl i ako tu nema klema trazi ih  :LOL:
 
Jeli skuter ima nazad dvije okrugle stoplampe  :misli:
 
pa to je onda stara aprilija,kako nije akumulator tamo u sredini podnice?
 
Sturm said:
Da. To je onaj limited edition (spider man) :mrgreen:

Ako je taj aku ti je ispod noga Kad otvoris onaj poklopac kljucem ispod njega imas jos jedan i dole je baterija  :wink:
 
rekao ja na pocetku temu,ali neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :mrgreen:

btw.mozda je netko ukrao :mrgreen:
 
Sturm said:
Napred je kiler i truba i to je to.. Morat cu uzet cijelu masku dole mi se cini.. A nasao sam svijecicu i fergazer vidim al akomulatora ne.. Ima akomulator da nebi bilo zabune, kod mene je na cuvanju u garazi da ne bi bio prekp zime vani, upalio sam ga par puta preko zime i onda odjednom nije vise imao snage da dovoljno zavergla..

Sve sto ima kurblu a dugo stoji je po meni najbolje prvi puta "kresnuti" kurblom.

Ovako bzvz mucis ACU koji se ionako prazni od stajanja i nevoznje.

Ja svog SP180 uvijek tako palim, cak i prvo dnevno paljenje mi je na kurblu. Originalni ACU je izdurao cca. 5 godina, ovaj trenutni ima 3-4 god i nema greske. Ne koristim one punjace, a ponekad (zimi) zna proci i 2-3 tjedna da ga ne vozim.
 
biker4life said:
Sve sto ima kurblu a dugo stoji je po meni najbolje prvi puta "kresnuti" kurblom.

Ovako bzvz mucis ACU koji se ionako prazni od stajanja i nevoznje.

Ja svog SP180 uvijek tako palim, cak i prvo dnevno paljenje mi je na kurblu. Originalni ACU je izdurao cca. 5 godina, ovaj trenutni ima 3-4 god i nema greske. Ne koristim one punjace, a ponekad (zimi) zna proci i 2-3 tjedna da ga ne vozim.

Problem je u tome sto nema kurbling.. :/
 
Sturm said:
Problem je u tome sto nema kurbling.. :/
onda je to ditech? kako si ti onda nasao karburator  :mrgreen:

Sturm said:
Napred je kiler i truba i to je to.. Morat cu uzet cijelu masku dole mi se cini.. A nasao sam svijecicu i fergazer vidim al akomulatora ne.. Ima akomulator da nebi bilo zabune, kod mene je na cuvanju u garazi da ne bi bio prekp zime vani, upalio sam ga par puta preko zime i onda odjednom nije vise imao snage da dovoljno zavergla..