Aprilia SR GT 200 - duga svjetla & auspuh

0v3rl0rd

New member
Pozdrav.

Nedavno sam kupio novi Aprilia SR GT 200. Na njemu (za sada) ima dvije stvari koje bih promijenio: (1) dugo svjetlo i (2) auspuh.

E sada, redom:

(1) Dugo svjetlo - radi katastrofalne osvjetljenosti po noći, "spustio" sam amortizer na najmekši mogući stupanj, i sada je, ajde, prolazno. Ali, da li netko zna za nekakvu zamjenu za duga svjetla, da mi normalno osvjetli cestu bez straha da će mi, 20-30 metara ispred mene nešto "izletiti" iz mraka?


(2) Auspuh - ne mogu prožvakati je njegov nedorečen/nikakav zvuk, pa sada gledam za uzeti neki drugi auspuh i imam nekoliko pitanja:
1. ako bi se stavljao slip-on, da li se gubi garancija?
2. što uopće uzeti, a da bude street-legal u RH?
3. ako želim normalno voziti bez "straha" od policije i problema, sa promijenjenim auspuhom - što mi je činiti?

Unaprijed hvala i lijep pozdrav
 
Spustio si zadnji amortizer kako bi ti svjetla svjetlila dulje?
Ako sam skužio.
A šta kažu u servisu, daju li se štelat?
 
Da, zadnji amortizer sam spustio, tj. okrenuo sa onim ključem koji dođe uz motor, tako da amortizer bude mekši... i kako je on sada malčice mekši onda i svijetlo "puca" dalje (jer je manji kut)... ali ono, nije to TO, i dalje je cesta dosta slabo osvjetljena :/

A štelati se nažalost ne mogu, zato i gledam nešto OVAKO pa kemijam gdje/kako bi to montirao uopće... ili ako ima nešto slično, a da osvjetljenje bude odlično...
 
ako ti je motocikl jos pod garancijom, neka ti na servisu namjeste svjetla kako treba.
zakonski se svjetla moraju dat stelat.
 
  • Haha
Reactions: kokolo_f