APRILIA SRV 850

Navigator

New member
Sada mogu objaviti da je razvoj Gp-a 800 krenuo u dva smijera,pod brendom Gilera će se ravijati kao Sport Turing (ST) skuter koji će biti predviđen za duga putovanja imat će i mogučnost ugradnje bočnih kovčega.Kao sportska varijanta će se proizvoditi u brendu Aprilia kao model SRV 850  ( biti će olakšan,sportski  auspuh,bolje performanse i još neke tehničke pikanterije).Biti  pretstavljen na salonu u Milanu.
 
  • Like
Reactions: karet
Navigator said:
Sada mogu objaviti da je razvoj Gp-a 800 krenuo u dva smijera,pod brendom Gilera će se ravijati kao Sport Turing (ST) skuter koji će biti predviđen za duga putovanja imat će i mogučnost ugradnje bočnih kovčega.Kao sportska varijanta će se proizvoditi u brendu Aprilia kao model SRV 850  ( biti će olakšan,sportski  auspuh,bolje performanse i još neke tehničke pikanterije).Biti  pretstavljen na salonu u Milanu.


Auuuu, dobar.... Iako, na drugu, prednja maska koja je umanjena kopija Aprilie RSV4 mi izgleda k'o Photoshop, s tim da mi je nekako premala.
 
DiAbLeRo said:
Auuuu, dobar.... Iako, na drugu, prednja maska koja je umanjena kopija Aprilie RSV4 mi izgleda k'o Photoshop, s tim da mi je nekako premala.
Ovo je službena fotka 8)
 
Navigator said:
Ovo je službena fotka 8)

To mi je odmah bilo jasno, moja opaska i dalje stoji da mi se u odnosu na veličinu i klasu skutera, prednji kraj čini premali i previsoko dignut.
 
Razlika između GP800 i ove Aprilije je ista kao i Fuoca i MP3. U biti, razlika je jedino u maski i žmigavcima u retrovizorima. Moram priznati da mi se sviđa, ali trebalo bi je pogledati uživo.

Btw. Ima li kakva fotka te Gilere ST?
 
Navigator said:
Sada mogu objaviti da je razvoj Gp-a 800 krenuo u dva smijera,pod brendom Gilera će se ravijati kao Sport Turing (ST) skuter koji će biti predviđen za duga putovanja imat će i mogučnost ugradnje bočnih kovčega.Kao sportska varijanta će se proizvoditi u brendu Aprilia kao model SRV 850  ( biti će olakšan,sportski  auspuh,bolje performanse i još neke tehničke pikanterije).Biti  pretstavljen na salonu u Milanu.

sviđaju mi se ove varijante...pogotovo ova sport touring.....
jel slika podrazumjeva ST-a.

dečki svaka cast na informacijama......
 
Vlais: na slici je Aprilia srv 850, a ST varijanta bi trebala biti Gilera...
 
ovo je bzvz
izgleda kao loš fotošop, ako je stvarno službena fotka

sramota :palacdolje:
 
ako će ovako izgledat...prednji kraj prolazi, a ostalo :palacdolje:...od zadnjeg kraja bez ručki pokraj sica do srebrenih vilica kao kod prve serija GP-a
koliko san uspija okolo pročačkat i saznat...tehnika potpuno ista...možda jedan ks više
značajno bi bilo ako smanje težinu za recimo 20 kg i stave dva trokuta prednjih vilica...to bi ja nazva napredak.
 
nekako mi onaj zadnji dio sjedista izgleda previse coskasto..nezavrseno,na ovom koliko vidim vizir ostaje gdje i jest..nema pomjeranja...zadnji dio bez rucki za suvozaca, me no like :( nadajmo se da ovo nije konacna verzija
 
ma to je imitacija ručke...nemožeš uvati lipo rukon a što je važno prilikom guranja skutera i kad se suvozač drži...
da seden ženu na taj sic poslala bi me kvragu :LOL:
 
aprilliaaa said:
ma to je imitacija ručke...nemožeš uvati lipo rukon a što je važno prilikom guranja skutera i kad se suvozač drži...
da seden ženu na taj sic poslala bi me kvragu :LOL:
ni meni ne izgleda kao ručka,vise kao neki spojler na repu,apsolutno nefunkcionalno kao rukohvat
 
milanche said:
Bocna nagara na istoj strani kao i auspuh...  :palacdolje:
pa i dosad je bila :misli:..gdje ce je stavit na desnu stranu :LOL:..sta sa vecinom BMwa..ili sa motorima koji imaju 2 auspuha.nemojte sad trazit dlaku u jajetu :mrgreen: