Aprilia Tuareg 125 (127) 1987

Phoen1x

New member
Pozdrav,

prije par dana sam kupio apriliu tuareg 125 (127) iz 1987 koja je moglo bi se i reći dosta dobro očuvana za tu godinu zanima me ako tko zna gdje mogu nabaviti rezervnih djelova kao npr žmigavce prednje i zadnje vizir i ostale sitnice za motor..

UqnY9MF.jpg


E i da šema instalacija ako ima tko osigurači su mjenjani nez jesu li orginalni al izmjenio sam osigurač jedan valjala mi je truba i sve i prestala je radit nakon 5 sekundi motor je bia upaljen i sve.. skinia san osigurac i vidia san da je ispravan tako da nez sta mu je  :misli:
 
Phoen1x said:
Pozdrav,

prije par dana sam kupio apriliu tuareg 125 (127) iz 1987 koja je moglo bi se i reći dosta dobro očuvana za tu godinu zanima me ako tko zna gdje mogu nabaviti rezervnih djelova kao npr žmigavce prednje i zadnje vizir i ostale sitnice za motor..

UqnY9MF.jpg


E i da šema instalacija ako ima tko osigurači su mjenjani nez jesu li orginalni al izmjenio sam osigurač jedan valjala mi je truba i sve i prestala je radit nakon 5 sekundi motor je bia upaljen i sve.. skinia san osigurac i vidia san da je ispravan tako da nez sta mu je  :misli:
Ima mi rođak isto nesto takvo,bila mu je blokala masina pa je posla nekom vrlom mestru mislim u Varazdin i nikad je vise nije vidija :(
Mogu ga pitati bili je kompletnu proda...

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
A posla san ti poruku pa mogli bi se dogovorit nekako..


Motor bi sredija cili da bude tvornica..
 
ako nisi pogledao

http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=255502.0

pa je možda i njemu ostalo šta djelova
 
Hvala na linku čovik je stvarno napravia od rugla blago haha svaka mu čast poslao sam mu pm pa ćemo vidjet..