Aprilia Tuareg 125ccm 89.g.p.

Busiti 0,5mm pa staviti klip u specijali?


  • Total voters
    8
I kome da nosim onda radilicu da mi mijenja klipnjacu kada uzmem novu.....nekom metalcu ili postoje ljudi koje se bas time bave????
 
ima ljudi koji s etime bave....treba imati presu i tokarski stroj da se radilica kasnije balansira i da se aksijalna odstupanja na krajevim svedu u granicu tolerancije...Mislim da ti to i svaki malo bolji tokar moze napraviti...i naravno...komparator je neizostavan u ovom slucaju...
 
perisa said:
Sta ti je kompatator????  :misli: ja prvi put cujem za to  :shock:
[/quote

Jednostavno receno alat za jako precizno mjerenje s kojim se mjeri koliko je odstupanje prilikom centiranja radilice
 
Evo jos jedno smijesno pitanje ali me lik danas zbuni pravo.... :mrgreen: Strelica na klipu treba da je okrenuta prema izduvu tj auspuhu jeli tako  (y) Proslo je dosta vremena od kada sam rastavljao masinu ali mi se cini da tako treba  :misli:
 
imam tuareg rally s  upresanom kosuljicom jos 2004 doduse tada je stavljeno sve novo (klip, prsteni,radilica lezaji) pa si 100% siguran. motor se koristi sasvim do extrema, samo kvalitetno ulje i nema problema. novi klip i cilindar na sumnjivu radilicu je u startu trosak
 
yatasaki said:
novi klip i cilindar na sumnjivu radilicu je u startu trosak

Ma cilindar nije nov u svakom slucaju, koliko para toliko muzike  :LOL: jer ja to ne planiram da registrujem tako da necu da ulazem bog zna koliko (y)  (y)