Aprilia Tuareg 660

Branko-ST

Well-known member
Feb 23, 2008
6,100
780
113
Split

Spin

Well-known member
Feb 11, 2011
774
534
93
St/Zg
Kako je već napisano, pa kome odgovara....
Nema šanse da će prismrdit Yamahi po brojkama, ali ovako na slikama je baš će-će. Bit će zanimljivo vidit ga uživo, T7 npr. nekako mršavo izgleda, lošiji dojam ostavlja na cesti nego na slikama.

• Haha
Reactions: Branko-ST

Branko-ST

Well-known member
Feb 23, 2008
6,100
780
113
Split
Kako je već napisano, pa kome odgovara....
Nema šanse da će prismrdit Yamahi po brojkama, ali ovako na slikama je baš će-će. Bit će zanimljivo vidit ga uživo, T7 npr. nekako mršavo izgleda, lošiji dojam ostavlja na cesti nego na slikama.

"Mrsavo izgleda"?
Pa to je enduro motor a ne za naslikavanje isprid kafica. Kupis BMW stavis kufere i nezaboravi ga izlipit naljepñicama da izgleda debelo na cesti

Spin

Well-known member
Feb 11, 2011
774
534
93
St/Zg
Da, mršavo izgleda. I to mršavo ne mislim kao suprotno od debelo. Nego jednostavno fali nešto.
Zašto ne bi motor/auto bio dobar u onome za što je namijenjen i imao šmeka?

Sredju

Well-known member
Dec 29, 2013
5,995
659
113
51
Wien
Gledam videa na jutjub, naravno, prefesionalaca, tenere 700 od tih 200 kilaša najbolje izgleda, svi ostali, čak i ktm 990 adv, spored nje izgledaju kao stevane krave. Na terenu, podrazumjeva se.

infinity

Well-known member
Jan 23, 2008
4,193
1,056
113
yamaha t7 ima spustenu guzicu...bar meni,to ostavlja dojam o puno manjem motoru.
da je malo povisen,izgledala bi ozbiljnije,tj bilo bi puno vise motora.
tako i ovaj tuareg izgleda...mrsavo.

da su uspili ugurat motor od t7 u xtz 660...to bi onda bilo to.

Last edited:

mate

Administrator
May 22, 2002
4,155
5,812
113
Tebe svaki motor jebe veličinom, nema ti druge nego neku Harley lađu nabavit da kolko tolko izgledaš proporcionalno.:mrgreen:

• Wow
Reactions: Nero

fawlty82

Well-known member
Jun 18, 2011
2,356
145
63
Karlovac
Cijene i boje su vani.
Obicna je 95k, ona plavo bijela boja sa natpisom velikim je 99k kuna.

infinity

Well-known member
Jan 23, 2008
4,193
1,056
113
Sad ih je vise u oglasu...nego u rezervaciji.
U toj klasi je teska bitka.

cadjo

Well-known member
Feb 27, 2012
3,683
1,745
113
38
Skradin
Po meni je ciljana cijena za ove motore cca 10 000 eura,Yamaha je tu pogodila u sridu jer iskreno kome tribaju modovi vožnje na motoru do 100 ks + puste druge elektroničke pizdarije koje samo napumpavaju cijenu...😁
Ova cijena je bas pretjerana 👎
Inače je to klasa sa masu potencijala jer nudi prave adventure motore koji su sposobni za sve vrste terena a opet imaju punokrvne makine u sebi 😍

MOONSHIELD

Well-known member
Apr 29, 2008
10,356
1,674
113
100
CISTA PROVO
ok, ali ni yamaha nije 10, nego je 11 t€, a t7 pored tuarega izgleda socijalno, vidjet ćemo kako bude razlika po testovima, ali vjerujem da bude razlika u cijeni opravdana
e sada kolko bude ljudi spremno dati te novce za takav tip motora, kod nas sigurno ne puno, ali mali tuono i rs se navodno jako dobro prodaju po vani, a isto baš nisu đabaleska

• Like
Reactions: Dene and cadjo

stane

Well-known member
Dec 29, 2009
1,593
82
48
1017
Krndija - Papuk - Dilj
ok, ali ni yamaha nije 10, nego je 11 t€, a t7 pored tuarega izgleda socijalno, vidjet ćemo kako bude razlika po testovima, ali vjerujem da bude razlika u cijeni opravdana
e sada kolko bude ljudi spremno dati te novce za takav tip motora, kod nas sigurno ne puno, ali mali tuono i rs se navodno jako dobro prodaju po vani, a isto baš nisu đabaleska
Ti socijalni motocikli, poneki drlozi (bez elektronike)❤️ su na velikoj cijeni kod pravog enduraša ;)

cadjo

Well-known member
Feb 27, 2012
3,683
1,745
113
38
Skradin
M
I nismo nikakvo mjerilo tržišta ali oko 10-11 tisuća bi bila idealna cijena za tu klasu.
Da je moći birati Tuarega za 10-11 bez elektroskih pomagala garantiram da bi ih se više prodalo nego sa tom opremom

Igor28

Well-known member
Jan 2, 2016
1,873
2,413
113
Grobnik, Rijeka
Da je moći birati Tuarega za 10-11 bez elektroskih pomagala garantiram da bi ih se više prodalo nego sa tom opremom
a šta ja znam, mislim da je pametnije za Apriliu da se pozicionirala između yamahe i ktm-a cijenom, a i opremom, nego da napravi model kao yamaha, na kraju ako su identični motori, ko bi kupio apriliu uz yamahu. Ovako imas opremljeniju yamahu uz dašak malo više stila i dizajna.
A pošto su ti motori sad in, mislim da većina vozača istih nikad ni ne vidi ikakav ozbiljniji makadam, osim bijele ceste po kojoj i ja i ti možemo svojim motorima bez problema.
A za ove romatnike i antitalente koji su pogledali par youtube videa di neki vozači sa tim motorima skaču preko kamenja, a sami na makadamu nisu nikad ni biciklom prošli, bolje da ima više elektronskih pomagala nego manje