Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

Evo moja stajala 2 tj. vani pod ceradom na minusu i svakodnevnoj kisi,bez cteka bez icega spojenog na nju Yuasa stara 2 god,upalila veselo kao da je jutarnje ljeto i 22stupnja... tako i prosle zime nakon skoro 2mj sta ju nisam ni pogledao isto kresnula iz prve....neznam do cega je ali ctek mi apsolutno ne treba
 
Aprilia je ko yugo, cjelu noc smislja kako da te ujutro zajebe
zato s dukcem nemaš nikakve brige, 01.11. se pozdravite, a 15.03. se budi iz zimskog sna jer nema tog boga oca da upali dok je manje od 10 stupnjeva, možda je drugačije s ovim dječjima koji se voze na a1, ali veliki su svi ista priča, ljudi se ni ne trude zajebavati s punjačima
 
zato s dukcem nemaš nikakve brige, 01.11. se pozdravite, a 15.03. se budi iz zimskog sna jer nema tog boga oca da upali dok je manje od 10 stupnjeva, možda je drugačije s ovim dječjima koji se voze na a1, ali veliki su svi ista priča, ljudi se ni ne trude zajebavati s punjačima
Moj pali, al ne smije dugo radit u leru jer inace nece opet upalit bez ciscenja svjecica 😆 al nije ni to problem jer se svjecice odvidaju bez skidanja bilo cega...zivjela jednostavnost monstera
 
Gej proljetna slika jednog šarenog gej motoRcikla. Još se nije rasp'o, a ka' će - ne znamo...

:love:
 

Attachments

  • IMG_20240313_143322.jpg
    IMG_20240313_143322.jpg
    7.7 MB · Views: 0
Sigurno je već, barem treća mašina unutra, vidi se da nosači motora nisu original, kao ni utezi volana, sigurno je bilo i padano jer su druge felge na njemu :mrgreen:
 
  • Like
  • Haha
Reactions: gvo and DiAbLeRo
Pojma nemam, stavio sam komad crne ljepljive trake preko brojača km da ga ne gledam. I preko svih ovih šarenih lampica koje se non-stop pale i gase samo da me nerviraju.

:mrgreen: