Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

mato said:
pa štopjte si sa lap timerom kolko se dugo možete vozit sa rezervarom pa vam to može bit umjesto pokazivača za bengu :LOL:
:LOL: :LOL: :LOL: (y)
A evo meni bi jos dobro doslo i da ima onaj pokazivac u kojoj sam brzini umisto recimo :misli: :misli: one prosjecne brzine...ali ...... :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Vidi, vidi ideje :!:
ako trebate još kakav savjet ili imate neki problem samo se javite :mrgreen:

ja sam imo problem sa aprilijom dok sam ju imo i uspio sam ga rješit
 
mato said:
ako trebate još kakav savjet ili imate neki problem samo se javite :mrgreen:

ja sam imo problem sa aprilijom dok sam ju imo i uspio sam ga rješit
Vidis da ga jos nisi uspio rjesit cim te zanimaju teme vezane uz apriliju :LOL: :LOL:
Ovisnost je to ovisnost :LOL: :LOL: :LOL:
 
tl1000 said:
Vidis da ga jos nisi uspio rjesit cim te zanimaju teme vezane uz apriliju :LOL: :LOL:
Ovisnost je to ovisnost :LOL: :LOL: :LOL:
rješio sam problem s aprilijom da sam kupio jamahu :mrgreen: :mrgreen:

imo sam ja dve aprilije, al rs mi je bio san koji se i ostvario, onda sam bio sretniji s njim neg da sad imam nekog mileta sa svim đinđama po sebi, al od velikih motora me aprilija nije nikad privlačila
 
1.
rješio sam problem s aprilijom da sam kupio jamahu
2.
ja sam imo problem sa aprilijom dok sam ju imo i uspio sam ga rješit
Ovo prvo se dalo zakljucit iz ovoga drugoga nisi treba trosit tipkovnicu :D :D :wink:
A sad ovo sa rs i mille .....jeli imas ti jos koju apriliju u garazi ili????
al rs mi je bio san koji se i ostvario, onda sam bio sretniji s njim ...
Jesam ti reka da je to ovisnost :mrgreen: :mrgreen:ma kakav problem :LOL:
 
Pusti ih neka sviraju sa tim svojim klavijaturama. On i bajkerboj u (gay) duetu. :mrgreen:
 
Ne mogu vjerovati da Tuono nema pokazivač,pa to čak i moja Pegica ima,a urice su gotovo identične. Inače kad se upali onaj ključić za servis mogu napraviti još 500-njak km. i onda prebaci na onaj rezervni mod tako da baš moraš u servis.
 
sto se tice ukljucenja servisne lampice . zar se nemoze podesiti na koliko km zelis servis odnosno na koliko km zelis servisni interval ?
barem se tako moze kod WV  :mrgreen:
 
VOPA said:
Ne mogu vjerovati da Tuono nema pokazivač,pa to čak i moja Pegica ima,a urice su gotovo identične. Inače kad se upali onaj ključić za servis mogu napraviti još 500-njak km. i onda prebaci na onaj rezervni mod tako da baš moraš u servis.
Kakav je to rezervni mod? I što li se događa onda :shock:
 
@ Marko:navodno da se može podesiti kilometraža(čak i isključiti),ali nemam te servisne kodove za pristup tim informacijama.
@ Hrvoje:u rezervnom modu neće u okretaje,a navodno se može desiti da ne može ni upaliti(to srećom nisam provjerio,radije odem ranije u MMS).
 
i meni se na tisucu km upalila lampica kljuca ali serviser u Rijeci
nije ima neki komp da je ugasi i tako se ja vozim jos 4000km preko toga
i nikakvog rezervnog moda nema vozi isto kao i prije :D :D
 
VOPA said:
@ Marko:navodno da se može podesiti kilometraža(čak i isključiti),ali nemam te servisne kodove za pristup tim informacijama.
nema potrebe iskljucivat , servis timer bi trebali narihtat u servisu na koliko oni smatraju da treba biti uzevsi u obzir kvalitetu ulja i goriva koje se sipa
 
pasko said:
i meni se na tisucu km upalila lampica kljuca ali serviser u Rijeci
nije ima neki komp da je ugasi i tako se ja vozim jos 4000km preko toga
i nikakvog rezervnog moda nema vozi isto kao i prije :D :D
A tako... hvala... onda to baš i ne odgovara ovome što Vopa žeka!:
:misli:
VOPA said:
@ Hrvoje:u rezervnom modu neće u okretaje,a navodno se može desiti da ne može ni upaliti(to srećom nisam provjerio,radije odem ranije u MMS).

E DA, BAJDVEJ.... kakvi su to lobiji radili da je naslov promijenjen??? :misli:
Druže TL 1000, očituj se! :boss:
:mrgreen:
 
smijem malo ja??? namam tuona ali ih vozim ....
1. servisi su na 1000-10000-20000 i svakih 10000 nadalje, kao upozorenje pali se lampica -ključić odnosno SERVICE koji se u servisu poništava pristupnom šifrom, programiranje paljenja signalnih ( ovisno o režimu korištenja , profi trke, hobi, cestovni uvjeti ) lampica moguće je samo na SXV - RXV seriji.
2. osobno preporučam stari servisni program održavanja, nije obvezujući, ali je dobronamjeran, barem zamijena ulja ( usluga izmjene je besplatna ) na pola servisnog intervala za one koji "žešće" teraju svoje pile, osjeti se već razlika u radu nakon 5000-6000 km od zadnje izmjene ulja, napominjem osobna preporuka koja nije uvjet garancije
3. ne želim se ovo uopće pitati, :misli: nisu ti znali reći ništa o intervalima servisa
4. safety mod koji postoji kod nekih motocikala je i meni servirana laž bivših glavešina koju nisam tada uspio provjeravati  :misli: :(, na žalost ostaci od prelaznih aprilija dana, kad smo malo imali pa neimali pristup na servisni site  :palacdolje:, no to ne znači da se treba voziti sa uključenim signalom za servis, a i moji kupci su redovni na servisima (y) , hvala im za to, neka tako i ostane :wink:
5. lampica rezerve bi trebala signalizirati da se sa preostalim gorivom u rezervaru može prijeći još CCA 80 KM
6. ako ima još nedoumica samo pitajte, odgovorim rado čim stignem
7. VAŽNO - NE STAVLJAJTE KOJEKAKOVE AUSPUHE BEZ PRIPADAJUĆEG REMAPINGA, ODNOSNO PODEŠAVANJA, BEZ OBZIRA GDJE IŠLI NA SERVIS NE PRISTAJTE NA PRVI SERVIS BEZ KONTROLE VENTILA, SLIJEDEĆI JE TEK ZA 10.000 KM
NAPRED GROMOGLASNI FIJATI
 
:naklon: :naklon:
Evo i nešto pametno. Hvala (y)
 
i još nešto zaboravih, NE TREBA AXON za ugasiti servisnu obavijest, postoji način sa servisnim kodovima preko kontrolne table, velika tajna nas malih majstora    :wink:
 
mms said:
i još nešto zaboravih, NE TREBA AXON za ugasiti servisnu obavijest, postoji način sa servisnim kodovima preko kontrolne table, velika tajna nas malih majstora    :wink:
Može glupo pitanje? Koliko kod tebe izađe cijena prvog servisa?
Znači ulje+blabla+ruke..