Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

Pa evo ti na slici lijevi je factory.....
Dakle diablero ti je adresa kojoj se trebaš obratiti

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
 
prpa said:
da pitam tu, kaj je s Darth vaderom?zna ko kaj?
što si zapeo za njega?? trebaš ga nešto ili ti samo fale priče kako je kod nas u australijama?? :misli: :mrgreen:
 
Za one koji se pitaju di sam.... :D
Vrlo ziv, zdrav, citav, jos uvijek na istoj kilazi :mrgreen:
Ne pisem zato jer neki ne zele citati kako je u Australijama, pa mi je bolje uzivati i sutiti ... :021: :afro:

BTW prodao sam se BMWu ... bolje placaju, a i da napravim mjesto mladom Skywalkeru... on je sada alfa i omega za fijate iako ja jos uvijek pomalo lurkam u Apriliju, cak ponekad i proteram po stazi...

:021: :021: :021:

 
Darth, ne daj se isprovocirati ovima koji nisu izašli iz svoje katastarske općine. Piši, makar i o Aprilijama. 👍
 
DaRRth Vader said:
Za one koji se pitaju di sam.... :D
Vrlo ziv, zdrav, citav, jos uvijek na istoj kilazi :mrgreen:
Ne pisem zato jer neki ne zele citati kako je u Australijama, pa mi je bolje uzivati i sutiti ... :021: :afro:

BTW prodao sam se BMWu ... bolje placaju, a i da napravim mjesto mladom Skywalkeru... on je sada alfa i omega za fijate iako ja jos uvijek pomalo lurkam u Apriliju, cak ponekad i proteram po stazi...

:021: :021: :021:

Svi nakaraju završimo na BMW-u i Mercedesu...
 
DaRRth Vader said:
Za one koji se pitaju di sam.... :D
Vrlo ziv, zdrav, citav, jos uvijek na istoj kilazi :mrgreen:
Ne pisem zato jer neki ne zele citati kako je u Australijama, pa mi je bolje uzivati i sutiti ... :021: :afro:

BTW prodao sam se BMWu ... bolje placaju, a i da napravim mjesto mladom Skywalkeru... on je sada alfa i omega za fijate iako ja jos uvijek pomalo lurkam u Apriliju, cak ponekad i proteram po stazi...

:021: :021: :021:
ah ta dijaspora, uvijek mijenja ideale  :LOL: :mrgreen:
 
Zapru said:
ah ta dijaspora, uvijek mijenja ideale  :LOL: :mrgreen:
Nisi bas potpuno u pravu... 50% motora u garazi je jos uvijek aprilija... pokriveni je Skywalkerov RSV4 track bike.

Evo jedne za one koji ne voli vidjeti kako je nama u australijama.. 😂😂😂
 

Attachments

  • 8481B9CD-5012-4D82-B4AD-CBE9B2CCB0DA.jpeg
    8481B9CD-5012-4D82-B4AD-CBE9B2CCB0DA.jpeg
    3.6 MB · Views: 378
DaRRth Vader said:
Evo jedne za one koji ne voli vidjeti kako je nama u australijama.. 😂😂😂

nije u šoldima sve :D
Lipa kolekcija, kad izađe, je plan nabavit i rs660, samo da ne dođe još jedan BMW u garažu i bude 3:3 onda :)
 
DaRRth Vader said:
Nisi bas potpuno u pravu... 50% motora u garazi je jos uvijek aprilija... pokriveni je Skywalkerov RSV4 track bike.

Evo jedne za one koji ne voli vidjeti kako je nama u australijama.. 😂😂😂

Sve je dobro dok voziš katoličke.
 
DaRRth Vader said:
Nisi bas potpuno u pravu... 50% motora u garazi je jos uvijek aprilija... pokriveni je Skywalkerov RSV4 track bike.

Evo jedne za one koji ne voli vidjeti kako je nama u australijama.. 😂😂😂

Auuuuuu, što ti je loše :0648: