Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

DaRRth Vader said:
Nisi bas potpuno u pravu... 50% motora u garazi je jos uvijek aprilija... pokriveni je Skywalkerov RSV4 track bike.

Evo jedne za one koji ne voli vidjeti kako je nama u australijama.. 😂😂😂
Uz tolike motore kuda s toliko štapova za pecanje?  :mrgreen:
 
dannyghost said:
Uz tolike motore kuda s toliko štapova za pecanje?  :mrgreen:
I dva fishing kayaka uz to.. ,planirani brodic za pecanje ajkulica stize kad zavrsim preinake po kuci...

Jebeno je to sto imam samo jednu guzicu pa mogu samo na jedan motor ili u jedan kayak u isto vrijeme...😞😞😞 i sto se radi 5 dana u tjednu🤕🤕🤕
I onda jos i obiteljski vikendi kad ne koristim ni motor ni kayak... moram se klonirati pod hitno da nadoknadim propusteno u Hr...😂😂😂 20 godina u garazi za kujac 😞😞😞
———
Zaboravih kazati  za  BMWe... to su mi po sluzbenoj duznosti utrpali...mali za na posao a XR za vikende... ne vole da se vozikam na RSV ili KTM 😂😂😂 to je kao da se Joke voza na Piaggio x10...  :mrgreen:

 
DaRRth Vader said:
I dva fishing kayaka uz to.. ,planirani brodic za pecanje ajkulica stize kad zavrsim preinake po kuci...

Jebeno je to sto imam samo jednu guzicu pa mogu samo na jedan motor ili u jedan kayak u isto vrijeme...😞😞😞 i sto se radi 5 dana u tjednu🤕🤕🤕
I onda jos i obiteljski vikendi kad ne koristim ni motor ni kayak... moram se klonirati pod hitno da nadoknadim propusteno u Hr...😂😂😂 20 godina u garazi za kujac 😞😞😞
———
Zaboravih kazati  za BMWe... to su mi po sluzbenoj duznosti utrpali...mali za na posao a XR za vikende... ne vole da se vozikam na RSV ili KTM 😂😂😂 to je kao da se Joke voza na Piaggio x10...  :mrgreen:
klokanland je "postal kulturan" Land od zatvorenika-doseljenika, BMW je kamatarska marka, .... sve je jasno  :mrgreen:
 
DaRRth Vader said:
Nisi bas potpuno u pravu... 50% motora u garazi je jos uvijek aprilija... pokriveni je Skywalkerov RSV4 track bike.

Evo jedne za one koji ne voli vidjeti kako je nama u australijama.. 😂😂😂
jedino ti ta prostorija veća od moje garaže  :mrgreen:
 
Kvoc said:
jedino ti ta prostorija veća od moje garaže  :mrgreen:
nije da bas kuzim ali nema veze..necu pisat kolika mi je kuca jer bi opet bilo kako je u australijama 🤓🤓🤓

Evo jedne slikice iz masine ...
na slici je vidljiv razlog zasto motoru fali 6ta brzina...
Kvar je uzrokovan uradi sam postupkom... ajmo sad...
 

Attachments

  • 14E51237-45D6-4022-8F19-B7C1D8B74EB1.jpeg
    14E51237-45D6-4022-8F19-B7C1D8B74EB1.jpeg
    4 MB · Views: 297
Pozdrav ekipi, šta mislite o tuonu 2006g sa 46000 km na satu, kako ta mašina podnosi kilometre, za stvari oko bendixa i akumulatora znam, zanima me mašina. Hvala
 
Mašina nepoderiva
Ja sam svoj RSV prodao sa cca 60000km radio kao singerica

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

 
Može proć 200000 bez muke za razliku od japanskih. :wink:
Ja u 10 g. proša 62000 km i današnji vlasnik dere ka ja nekad. Vrh je rotax. (y)
Baš jučer bio i điru na 16 stupnjeva i sitio se mog Tuona kako je prolazio okuke. :0648:
 
Imam u ponudi jednog, 2006 g. odlično stanje, nije mnogo novca, ima serijske topove,e sada, našao sam polovne leo vince topove, mora li se spajati na komp zbog njih ili ne mora? Prije sam imao shivera, bio prezadovoljan motorom, ciklistikom i  tako da sa tuonom ne bi mogao fulati. Opet mi se voza V2 nakon japanaca
 
Moraš mijenjat mapu!!! Mapa 1 je za tvorničke auspuhe, a mapa 2 za zamjenske. Na tehničkom su počeli zajebavat za zamjenske auspuhe. :wink:
 
Sinna said:
Moraš mijenjat mapu!!! Mapa 1 je za tvorničke auspuhe, a mapa 2 za zamjenske. Na tehničkom su počeli zajebavat za zamjenske auspuhe. :wink:
kolko ja znam, za homologirane nitko ne zajebava

btw uz mapu2 i otvorene spulje treba ici i otvoreni filter zraka
 
Zapru said:
kolko ja znam, za homologirane nitko ne zajebava

btw uz mapu2 i otvorene spulje treba ici i otvoreni filter zraka
Svakako bi mijenjao Filter zraka, sad je taman na akciji u louisu, a auspusi su povoljni, uglavnom to me sve zanimalo, a ovi auspusi imaj E1 broj, stanjem u Njemačkoj pa ga tu i uzimam. Ovdje glavno da ima E1 i nema brige. Mapu logički, dalo bi se promijeniti u ovlaštenim, a kakva je situacija sa Power commander na apriliji, jel možda bolje preko njega ili baš mapa 2
 
NenadSB said:
Svakako bi mijenjao Filter zraka, sad je taman na akciji u louisu, a auspusi su povoljni, uglavnom to me sve zanimalo, a ovi auspusi imaj E1 broj, stanjem u Njemačkoj pa ga tu i uzimam. Ovdje glavno da ima E1 i nema brige. Mapu logički, dalo bi se promijeniti u ovlaštenim, a kakva je situacija sa Power commander na apriliji, jel možda bolje preko njega ili baš mapa 2
mapa2 + BMC (meni osobno bolji od K&N zbog puno kvalitetnije silikonske ovojnice/okvira) a PC mozes kasnije staviti kao dodatni upgrade makar, ako servis napravi netko tko to zna i inace radi ne treba ti PC osim ako se ne vozis po gradu sto je smrt za tuona V2
 
mapa 2
sve aprilije koje sam kupio do sada su već imale otvoreni filter, to je očito must have, tako da ga možda i ti imaš, provjeri prije nego kupiš, 5 minuta posla :mrgreen:
rotax se na 50 tkm tek razradi, dok ga uzmeš provjeri regler, ako je gore originalni, možeš ga odma baciti u smeće i riskiraj 700 kn za sper, a onda samo gassss :021:
 
Kvoc said:
Kak ne kužiš?
Pa imam više motora  :jesus:
:LOL:  Ma nedam da budes bolji... evo ga... jucer ga uparkirao u garazu.. 😜😜😜
 

Attachments

  • BBE95783-B989-4481-B61A-FDFD4CA1CE2B.jpeg
    BBE95783-B989-4481-B61A-FDFD4CA1CE2B.jpeg
    1.7 MB · Views: 274
Kak bi ovi žmigavci proisli kod nas,na tehničkom :shocked:
 
žmigavci bi prošli jer su serijski, ali ovi ružni retrovizori teško, bio bi sretan da me ruši zbog toga :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
žmigavci bi prošli jer su serijski, ali ovi ružni retrovizori teško, bio bi sretan da me ruši zbog toga :mrgreen:
Tocno , zmigavci su OEM....  a retrovizori su u kujcu..gade mi se, ali nemam druge trenutno...jedino da stavim od BMW 😂😂😂  BTW retrovizori su prosli regu.