Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

sehrz

Active member
Sep 29, 2010
1,074
22
38
kosnica
konacno, od prosle godine ne moram biti elektricar, serviser, mehanicar, logisticar, .... 🤣 :mrgreen:
sva sreca pa to sve radim na poslu tako da mi iza posla ne pada tesko :) ko da radim mini job :p
ja nemam nikakvih problema s namotajima i ostalim sranjima za sve ostalo neprocjenjivo tu je mastercard :)

iako ova corona godina je za moj motocikl najbolja do sada napravio jedva 70ak metara do supe i od supe do koNbija :p

zaprudanec

Active member
Aug 31, 2008
8,705
8
38
53
ZG
sva sreca pa to sve radim na poslu tako da mi iza posla ne pada tesko :) ko da radim mini job :p
ja nemam nikakvih problema s namotajima i ostalim sranjima za sve ostalo neprocjenjivo tu je mastercard :)

iako ova corona godina je za moj motocikl najbolja do sada napravio jedva 70ak metara do supe i od supe do koNbija :p
ma ja se zahebavam. travanjka je bila top motor. narocito ako si bio 1. vlasnik, radio redovno servise kako spada. osim tih namotaja, nikad nista.
istina, nije bila za grad i birtije, trebalo ju je samo tjerat po otvorenom. cim si malo kenjao po gradu, zagarave se leptiri i pocne cukanje. ocistis, servisiras, deranje po otvorenoj, i radi ko beba. prodao ju s 40tkm, radila kao nova. neznam gdje je zavrsila, vidio ju u novemi novoj da se prodaje za 6t€...

sehrz

Active member
Sep 29, 2010
1,074
22
38
kosnica
ma ja se zahebavam. travanjka je bila top motor. narocito ako si bio 1. vlasnik, radio redovno servise kako spada. osim tih namotaja, nikad nista.
istina, nije bila za grad i birtije, trebalo ju je samo tjerat po otvorenom. cim si malo kenjao po gradu, zagarave se leptiri i pocne cukanje. ocistis, servisiras, deranje po otvorenoj, i radi ko beba. prodao ju s 40tkm, radila kao nova. neznam gdje je zavrsila, vidio ju u novemi novoj da se prodaje za 6t€...
Slazem se u svemu napisanom ,naravno sve u službi zejebancije :p

gvo

Well-known member
Aug 16, 2010
1,918
44
48
36
Fennoscandia
Dobro, toliko star još nisam. Htio bi nešto sportski s normalnijim položajem. Mislio sam ako je netko stavio helibars ili nešto slično pa da škicnem.

Napier

Well-known member
Feb 3, 2015
1,205
157
63
Poviri

DiAbLeRo

Well-known member
Nov 9, 2009
2,973
136
63
47
blizu oltara
Elem, odrađen servis na 22000 km, Tuono zategnut i našpanan veselo piči dalje i ja skupa s njim. Svjećice čiste, bregaste nemaju ni crtice, ventili svi do jedan debelo unutar tolerancija, peti set guma gore, tankaj, pali, vozi. Uglavnom, motor me ne prestaje oduševljavat iz kilometra u kilometar...

:love:

Attachments

MOONSHIELD

Well-known member
Apr 29, 2008
9,034
180
63
98
CISTA PROVO
što bi značilo da su na 1100 definitivno riješili "problem" s ventilima 😎