Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

sudeci po napisanom...do kraja iduceg stoljeca...tuono iz 2006,cbr 1000 uljara,z750,temaks 2008 i ostala govna bit ce odlicne makinje.
ka vino...sta stariji,to bolji.
 
Mislim da je većina štelanja koje aprilija ''traži'' zapravo posljedica nemara, tipa ode kuplung anlasera jer vuče falši zrak kroz prirubnice polipljene lipilom za šajbu :D

Ili, treba joj naštelat CO jer ne ide, a ono, opet vuče falši zrak :D

Ili, nema kratkih auspuha jer motor ne ide, a ono, opet puknute prirubnice :D :D :D :D

EDIT: TO JE MOJ LAJF HEK ZA VLASNIKE. PROMINI PRIRUBNICE I VOILA, ETO HONDA :D :D :D

SAMO BEZ POTROŠNJE ULJA, KORPI I REGLERA (dobro, reglere će trošit :D )
ukratko; savršen stroj
lipo san ti reka da uzmeš travanjku, a ne tu lalastu hondu od koje sada pokušavaš napraviti apriliju
 
  • Haha
Reactions: Nero
Frend gleda fz, strsljene, zeceve i tako to, ja mu rekao da nista od toga, idemo u sub pogledat jedan tuono, po istoj cijeni
 
Ma opcenito su cijene motora zadnje vrijeme totalno u iberu :mrgreen:

ja koje novce sam davao pred 10 i vise godina za razne gsx-r, zx-r, z750, ktm duke 2, itd.... takve blizu cijene su za te motore i danas...jedina razlika sto su ti motori danas 10 + godina stari a tad su bili 2-3 godine stari:mrgreen:
 
Ma opcenito su cijene motora zadnje vrijeme totalno u iberu :mrgreen:

ja koje novce sam davao pred 10 i vise godina za razne gsx-r, zx-r, z750, ktm duke 2, itd.... takve blizu cijene su za te motore i danas...jedina razlika sto su ti motori danas 10 + godina stari a tad su bili 2-3 godine stari:mrgreen:
Zato kaj smo balkanci i moje uvijek vrijedi više... bez obzira kaj je 10 godina starije i sa duplo većom kilometražom...
 
Zato kaj smo balkanci i moje uvijek vrijedi više... bez obzira kaj je 10 godina starije i sa duplo većom kilometražom...

a jbg... ja 2008 za Z750 iz 2006 s 9800 km, registracijom godinu dana, novim gumama pireli dragon supercorsa ( tad set njih kostao skoro 400 € ) , ixil topovima, serijskim topom... dao 5500€

2010 dao za zx6r 2008 s 5500 km , sve serijala, kupio od susjeda... dao mu 5300 €

itd itd...:mrgreen:

Jebate ljudi za te motore danas traze tek parsto eura manje 🤭
 
  • Like
Reactions: StickyFingers
Ali tad je na njuškalu bilo 20 starih par godina, nađi sad par komada, a da su stare 2,3 godine, bilo kojeg imalo zanimljivog motora a da nije mt07 ili slični.
 
Samo sam se ja nadovezao na to da isti ti motori godiste npr 2008 , sad kostaju parsto eura manje neg su kostali tamo npr 2010 - 2012