Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

a jel se doktor karapovič i potpisal i jeli homologiziran.... ako nije nudim 950 (ima sigurno muun koji bojler oriđiđi viška).... ako je onda to baca sasvim drugo svjetlo na ovaj oglas i moja ponuda je 1050.....
 
za gen1 aprilililili nema homologiniziranog akrapa 2 u 1, ima kombinacija 2 u 2 (model 0489) koju je skoro nemoguće nabaviti, a dok se i pojavi jednom godišnje košta više nego vrijedi cijeli motor
 
a jel se doktor karapovič i potpisal i jeli homologiziran.... ako nije nudim 950 (ima sigurno muun koji bojler oriđiđi viška).... ako je onda to baca sasvim drugo svjetlo na ovaj oglas i moja ponuda je 1050.....
U to vrijeme kad je to rađeno, nisu trebale nikakve homologacije ni potpisi..... divna stara vremena
 
Ja taj motor poznam od cca 8000 km pa do prodaje na nekakvih cca 45000 km
 
za gen1 aprilililili nema homologiniziranog akrapa 2 u 1, ima kombinacija 2 u 2 (model 0489) koju je skoro nemoguće nabaviti, a dok se i pojavi jednom godišnje košta više nego vrijedi cijeli motor
Cudi me da ti to nemas 🤔
 
lud jesam, ali ne toliko da dajem 1500+ eura za rabljene topove i grane :ROFLMAO:
 
  • Sad
Reactions: ODST
Ovi visoki topovi mi nikak ne izgledaju na Tuonu, kao i ovi mali.
Tuono treba dva prava komada sa strane i bok, sve drugo je smiješno
 
Ovi visoki topovi mi nikak ne izgledaju na Tuonu, kao i ovi mali.
Tuono treba dva prava komada sa strane i bok, sve drugo je smiješno
uuu meni baš cool
ugl, ovi mi se oba čine ok
 
  • Like
Reactions: Nero
Ma dva velika topa na svaki bok po jedan i to je to...nikakav high mount ili kratki topovi...gen2 je od iza dobar, al od naprijed izgleda kao da ga japanac slozio 🙄
 
Meni je gen2 ljepši :)
Misliš ovi? :rolleyes::mrgreen:

Picture 033.jpg
 
Čovjek bi reka da je to talijansko drlo-poluproizvod zadnjih desetak godina upokojen na deponiju sekundarnih sirovina.
Ali to smeće još i dalje veselo i sretno drlja. :shock:
Možda mu je u poodmakloj dobi proradila zadnja kočnica... :mrgreen:

Petnaest mu je godina tek.
 
  • Like
Reactions: MA-Zvone
Čovjek bi reka da je to talijansko drlo-poluproizvod zadnjih desetak godina upokojen na deponiju sekundarnih sirovina.
Ali to smeće još i dalje veselo i sretno drlja. :shock:
Možda mu je u poodmakloj dobi proradila zadnja kočnica... :mrgreen:

Petnaest mu je godina tek.
Di je sad?