Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

Da je prilika za nabaviti jedan primjerak Tuono gen1, ali bas u dobrom stanju, i da bas trosi do maks 7 litara, cak bih opet kupio apriliu. 😁
 
tip ne zna šaltati, a na užasnom engleskom laprda o lošem kuplungu, sklepa je složena od 15 motora, a ljušti mu se farba u tanku, serucka kako je struja loša, a satovi su mu resetirani..

jedino ne znam tko će mi vratiti ovih 15 minuta života koje sam potratio
 
tip ne zna šaltati, a na užasnom engleskom laprda o lošem kuplungu, sklepa je složena od 15 motora, a ljušti mu se farba u tanku, serucka kako je struja loša, a satovi su mu resetirani..

jedino ne znam tko će mi vratiti ovih 15 minuta života koje sam potratio
Al Tuono nema plastični tank?
 
sve velike aprilije od 2001. na dalje imaju plastični tank
 
e da mi je nać ovakav crveni tuono....

da znam dikoji točno bi ga kupiJo

samo da električaru izmjerim potrošnju .. i da moja debelost malo uspravnije sjedi....
 

Attachments

  • tun.jpg
    tun.jpg
    506.8 KB · Views: 0
  • Wow
Reactions: MOONSHIELD
e da mi je nać ovakav crveni tuono....

da znam dikoji točno bi ga kupiJo

samo da električaru izmjerim potrošnju .. i da moja debelost malo uspravnije sjedi....
Stisle godine a. Sad znas kako je meni, nebi vise na R ni u snu. 😜

Btw. Pitaj si pajdasa da ti sklepa jednu, ali onda po istini reci koliko popije, nemoj da te nagovori na laz.
 
gen2 oče sisnut koju litricu više, ali u prosjeku i ide mrvicu bolje,mada ono što se mi vozimo, apsolutno nebitno da troši i 30 litara

mene neke druge stvari više žifciraju na gen2, a i nije mi estetski privlačan ni blizu kao gen1
 
ako je gen2, onda znam i koji je, to je realna cijena za jako dobar iako je to jako širok pojam :mrgreen:
ovi jako dobri koji se trenutno prodaju za 5-6 će se prodavati minimalno zauvijek, ako ne i duže