Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

iza ninđe ak ikad ode bu busa nema bez oklopoF ništa.... :)
Ne bude Busa za tebe,zbog udobnosti, super je motor, ali ima malo debilno postavljene nogare, napred, i previse gore, pa si pomalo kao na cucavcu. 😁
Ciljaj na zzr1400, djeluje mi duplo komotniji, bar na izgled.
 
  • Like
Reactions: Dale
gen2 oče sisnut koju litricu više, ali u prosjeku i ide mrvicu bolje,mada ono što se mi vozimo, apsolutno nebitno da troši i 30 litara

mene neke druge stvari više žifciraju na gen2, a i nije mi estetski privlačan ni blizu kao gen1
Vezano za estetiku, slazem se, najvise su zasrali sa maskom na gen2.
Ostalo je ok, na gen1 je vise retro, pa tko sta voli.
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
radije ću trpjet na (ružnoj)busi nego gledat tu autobusnu ogavnu masku zzra v garaži
 
kao što rekoh..
ali nema veze, nek cijene rastu, imamo lager :mrgreen:
Ajmo mi opet o cijenama 😁
Moj brat je ovakav tuono crveni R prve generacije, 2004g, u doslovce savršenom stanju, znači bolesno očuvan, sa stvarnih 36tkm 2014 prodao za 26000 kn i to jedva i samo zato što je bio savršen,da nije nebi ni toliko dobio.
S obzirom na rast cijena dobro je što imaš lager 😁
 
ne žalim se, mada nema tu nikakve zarade ako računaš da danas 10 nečega vrijedi koliko 7 pred 3 godine..
 
  • Like
Reactions: Dene
Mi smo bili gledat taj motor kad ga je prodavao taj ivos i motor je stvarno bio dobar...na kraju se uzeo drugi tuono za 19000kn
 
  • Like
Reactions: Grom90
to bi moglo potrajati :mrgreen: jel tvoj onaj sa 220+ konjeva koje je dobio samo zbog 2 u 1 auspuha?
 
Mi smo bili gledat taj motor kad ga je prodavao taj ivos i motor je stvarno bio dobar...na kraju se uzeo drugi tuono za 19000kn
Ivos mi je frend, uzeo je motor od tipa od kojeg sam ja uzeo Nexus 500... Bike sam po sebi ocuvan estetski ali makina i vilice su trebale hitan servis i to odmah. Trebalo je ulozit da ga se dovede u 1/1 mehanicko stanje. Ivan ga je prodao tipu koji se slozio sa njega u par mjeseci i ispusio na njemu 10 keki easy... sad je taj motor kod mog treceg poznanika ceka bolje sutra jer decko ima R-a i ne gori mu
 
Ivos mi je frend, uzeo je motor od tipa od kojeg sam ja uzeo Nexus 500... Bike sam po sebi ocuvan estetski ali makina i vilice su trebale hitan servis i to odmah. Trebalo je ulozit da ga se dovede u 1/1 mehanicko stanje. Ivan ga je prodao tipu koji se slozio sa njega u par mjeseci i ispusio na njemu 10 keki easy... sad je taj motor kod mog treceg poznanika ceka bolje sutra jer decko ima R-a i ne gori mu
A da, imao je taj motor oko 50 tisuca km...al dobar je bio 👍
 
Brm brm... :love:
 

Attachments

  • IMG_20220217_141203-01.jpeg
    IMG_20220217_141203-01.jpeg
    787.4 KB · Views: 0