Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

Najviše sranja se i dogodi u krugu par kilometara od kuće, tu smo svi "doma", znaš svaku grabu i cucka, opušteno i bang. Ja sam prošle godine dva mjeseca šepesal jer sam imal tenesice na nogama, srećom pukla tenesica a noga ostala cijela kad mi je lik skrenul u dvorište bez žmigavca. Mene je samo nebo čuvalo, kad sam poslije napravil analizu kud sam prošel s motorom između betonskog stupa, prek dva rubnjaka, kraj ormarića od struje i na kraju ostal na motoru, zaključak je bio da sam ispucal bonus i da više bez opreme nejdem ni do birca.
 
To je zato sto u takvim okruzenjima vozimo po navici a tu je onda smanjen oprez i zato se dogadja najvise sranja, tako da je to dvosjekli mac, glupo je u punoj opremi radit 3km a opet ta 3 su vjerojatno zajebanija nego x drugih gdje imamo jacu pozornost..
 
Ma njega nitko ne napada nego samo ispravljamo gluposti koje piše, pogotovo o servisima.
Što se tiče tuona kao daily motora, meni je dobar, idem s njim zima/ljeto na posao, ali samo zato jer živim u prigradu, radim u centru grada i cesta koja vodi u grad dođe direktno u centar i gradske ceste vozim 100m. To je zato jer je Rijeka specifičan grad, dug a uzak, da slučajno moram sa istočnog na zapadni kraj grada motorom, za to ne bi bio dobar kao ni bilo koji drugi motor, da mi za to treba kupio bi neki medly 150 i sh150 ili nešto slično, šta je dobro za uske gradske ceste kakve ima Rijeka. Da redni 4 bi bio malo bolji jer je miran na malim okretajima, ali i dalje ga muči veličina za gurat se uz aute, barem u mom okruženju.
A što se tiče opreme, jbg, prvi ne sjedam svaki put na motor u punoj ratnoj spremi, po ljetu idem do Crikvenice u kupaćima i majici kratkih rukava. Kad se vraćam navečer obučem trenerku koju spremim u torbu da mi jaja ne poplave.
I da, imam noge dlakave ko majmun, i ne, ne izgore mi dlake na putu do mora.
 
  • Like
Reactions: Hooligan and Nero
Ja kad nesto kupim, kupim da se vozim... nit me brine kilometraza, nit me brine jel za moj rezim voznje. Odradim servis dva vise i zdravo. Izmedu ostalog bar ti Rotaxi V2 su gotovo nepoderivi.

Osobno nisam neki fan V2 zvuka i kad ga usporedim sa R4 u bloku digne mi se kosa na glavi i dode mi da ga prodam... ali Tuono je sam po sebi divlji, nedorecen, agresivan i wheelie machine (y) Onome tko moze imat doma 2-3 motora po zelji, ove rasprave su irelevantne.

Takoder i sam na more ne idem niti u odjelu niti u jakni (nisam lud) ali tenisice, rukavice, Dainese Manis ili Wave kako mi se digne su uvijek samnom, barem to minimalno i uz poseban oprez naravano, oprez vise na druge nego na sebe (y)
 
da mi jedan aprilijaš veli da mu je R4 zvuk ljepši od V2, ovome se stvarno nisam nadao o_O:mrgreen: nema zvuka do V2, (u ovoj temi) možemo samo raspravljati da li je ljepši zvuk V90 (L) ili V60
 
da mi jedan aprilijaš veli da mu je R4 zvuk ljepši od V2, ovome se stvarno nisam nadao o_O:mrgreen: nema zvuka do V2, (u ovoj temi) možemo samo raspravljati da li je ljepši zvuk V90 (L) ili V60

haha to sam cekao :LOL: ... vec sam dobio citabu od V2 ekipe (y):mrgreen: Zato mi je dobitna kombinacija imat obje makine 🤘

Na limitedu mi je stock Aprilia Racing, za 3 dana sam u HR i iz aviona ravno u garazu montirat MIVV da vidim kakva je promjena, snimit cu zvuk sa oba dva topa 👍
 
Vidim da se netko od Riječke ekipe riješava svog limiteda.. Loren Jakovašić ga je oglasio za 15 soma :D
 
haha to sam cekao :LOL: ... vec sam dobio citabu od V2 ekipe (y):mrgreen: Zato mi je dobitna kombinacija imat obje makine 🤘

Na limitedu mi je stock Aprilia Racing, za 3 dana sam u HR i iz aviona ravno u garazu montirat MIVV da vidim kakva je promjena, snimit cu zvuk sa oba dva topa 👍
Ako je MIVV GP onda nemaš brige, jer nema jačeg zvuka, naročito bez db-killera!!!;):p
 
ja imam svoje misljenje o ovom poluproizvodu,koje sam reka....a ovi internet strucnjaci ovde me ne brinu....to je samo jos jedan dan manje u samoizolaciji.
nastavite dalje u full opremi:D
 
ja imam svoje misljenje o ovom poluproizvodu,koje sam reka....a ovi internet strucnjaci ovde me ne brinu....to je samo jos jedan dan manje u samoizolaciji.
nastavite dalje u full opremi:D


Pozdrav iz Odelca :)
 

Attachments

  • 71766889_10217365767709561_8051875838074814464_n.jpg
    71766889_10217365767709561_8051875838074814464_n.jpg
    105.7 KB · Views: 154
Razmišljam na glas :mrgreen:
Zna ko motor/ vlasnika, dal je cijena ok itd..
 
bogami top primjerak, ako sam na plavi od infinitya podrkal 3 put, na ovog cu barem 7
Ali ajde nije toliko loš ni ovaj moj, fali mu kufer od 52l ali prolazi i bez toga
received_624891151456841.jpeg
received_549572125683846.jpeg
 
  • Like
Reactions: triumf and Nero
da, ali ta je u americi i koštat će nakon aukcije barem duplo više od bijele (sive) iz oglasa, a od opreme ima samo racing kit koji je i dolazio uz taj model (zatvorena maska, duža ralica, racing auspuh) :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: elektricar86