Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

I tako, 4 godine staru kočionu tekućinu odlučio promjeniti, šta mislite koliko dugo će zadnja kočnica kočit
A) do 100km od zamjene
B) do 1000km od zamjene
C) nije kočila prije, neće ni sad
D) dovjeka i zavjeka

20200919_174339.jpg
20200919_174345.jpg
20200919_174351.jpg
 
  • Like
Reactions: sehrz
I tako, 4 godine staru kočionu tekućinu odlučio promjeniti, šta mislite koliko dugo će zadnja kočnica kočit
A) do 100km od zamjene
B) do 1000km od zamjene
C) nije kočila prije, neće ni sad
D) dovjeka i zavjeka

Aprilija nije kvar nego normalno stanje! C) nije kočila prije, neće ni sad
 
infinity ih je garant minimalno 3 puta odzračivao u godinu dana kak je bila kod njega
 
  • Haha
Reactions: Igor28
Ja sam je imao 3 godine i cca 30000km i sam o jednom sam morao odzračivati kočnicu zadnju i to nakon stajanja preko zime
 
OEM dio? 6206 ležaj koji sam tamo pogledao na stranici je replacment for, neki ležaj nikad čuo Made in Germany , hbte pa to je 5 puta skuplje od Koyo ležaja https://www.ebay.co.uk/itm/Aprilia-...-Bearing-Koyo-6206-C4-1996-2005-/362161661006

Jbg. Jako puno dijelova na vozilima ne proizvode proizvođači vozila nego vanjski dobavljači (smanjuju vrijeme potrebno za izbacivanje novog modela - gdje bi stigli da moraju raditi ležaje).

Bitno je da dio ima BER certifikat što znači da je jednakovrijedan orginalnom djelu, bez obzira da li je brendiran kao Aprilia ili Sachs. Ako možeš naći takav, super. Meni se neda zezat i naručim odmah OEM dio i miran sam.
 
Samo znalci ka majmuun koriste zadnju kocnicu na tuonu.

Imam štender za tuona, talijanska zastava na njemu! Dajem ga ispod cijene. Orginal za apriliju!
Plasim se da ako ga budem koristia na nekom drugom motoru, da zadnja kocnica ne zašteka, kad je najpotribnije.
 
  • Like
Reactions: Feis123
Samo znalci ka majmuun koriste zadnju kocnicu na tuonu.

Imam štender za tuona, talijanska zastava na njemu! Dajem ga ispod cijene. Orginal za apriliju!
Plasim se da ako ga budem koristia na nekom drugom motoru, da zadnja kocnica ne zašteka, kad je najpotribnije.
baš mi je drago da još uvijek imaš noćne more od talijanskog poluproizvoda, a očito i od mene :cool:
 
Ti si totalna suprotnost od pametnog ljudskog bića... i to dobro ti to ide.
Na tipkovnici si ka babetina sa menstrucijom.
Frustriran si nečim u žuvotu a ja ti ne mogu pomoc...
Reka bi kralj prodaje... Over i aut.
 
jezična barijera je veći problem od korupcije u ovoj zemlji :mrgreen:
švinga = stražnja vilica
haha a da su pare u igri brzo bi se mi sporazumjeli :mrgreen:
ma to sam samo za potrebe slikanja nježno odložio nakon promjene, prije toga su klješta provela u mojoj ruci, drugom odzračivao, nogom pumpao, pa me izvodeći te atletske figure uspio i grč u nozi uhvatit, toliko o mojoj kondiciji :mrgreen:
 
Ti si totalna suprotnost od pametnog ljudskog bića... i to dobro ti to ide.
Na tipkovnici si ka babetina sa menstrucijom.
Frustriran si nečim u žuvotu a ja ti ne mogu pomoc...
Reka bi kralj prodaje... Over i aut.
ja isfrustriran, a ti ovdje svakih tjedan-dva dođeš prosipati žuč jer ti je netko zavaljao groblje i mada je već prošlo preko nekoliko godina od toga, ti si i dalje nadrkan (veli se ko baba u pms-u, ali što peder zna o ženskim problemima) i odlučio si doživotno bacati drvlje i kamenje po apriliji i cry me a fuckin river zbog parsto eura, da nisi bio škrt, za stotinjak eura si mogao dugoročno riješiti problem, ako ti je motor slagao jukić vjerujem da ti je i preporučio tu soluciju

nepismen si ka' i taj tvoj kralj, možete skupa bacati drkicu na tmaxa :cool:
 
  • Like
Reactions: drifter947