Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

konacno, od prosle godine ne moram biti elektricar, serviser, mehanicar, logisticar, .... 🤣 :mrgreen:

sva sreca pa to sve radim na poslu tako da mi iza posla ne pada tesko :) ko da radim mini job :p
ja nemam nikakvih problema s namotajima i ostalim sranjima za sve ostalo neprocjenjivo tu je mastercard :)

iako ova corona godina je za moj motocikl najbolja do sada napravio jedva 70ak metara do supe i od supe do koNbija :p
 
sva sreca pa to sve radim na poslu tako da mi iza posla ne pada tesko :) ko da radim mini job :p
ja nemam nikakvih problema s namotajima i ostalim sranjima za sve ostalo neprocjenjivo tu je mastercard :)

iako ova corona godina je za moj motocikl najbolja do sada napravio jedva 70ak metara do supe i od supe do koNbija :p
ma ja se zahebavam. travanjka je bila top motor. narocito ako si bio 1. vlasnik, radio redovno servise kako spada. osim tih namotaja, nikad nista.
istina, nije bila za grad i birtije, trebalo ju je samo tjerat po otvorenom. cim si malo kenjao po gradu, zagarave se leptiri i pocne cukanje. ocistis, servisiras, deranje po otvorenoj, i radi ko beba. prodao ju s 40tkm, radila kao nova. neznam gdje je zavrsila, vidio ju u novemi novoj da se prodaje za 6t€...
 
ma ja se zahebavam. travanjka je bila top motor. narocito ako si bio 1. vlasnik, radio redovno servise kako spada. osim tih namotaja, nikad nista.
istina, nije bila za grad i birtije, trebalo ju je samo tjerat po otvorenom. cim si malo kenjao po gradu, zagarave se leptiri i pocne cukanje. ocistis, servisiras, deranje po otvorenoj, i radi ko beba. prodao ju s 40tkm, radila kao nova. neznam gdje je zavrsila, vidio ju u novemi novoj da se prodaje za 6t€...

Slazem se u svemu napisanom ,naravno sve u službi zejebancije :p
 
176677.jpg
 
Dobro, toliko star još nisam. Htio bi nešto sportski s normalnijim položajem. Mislio sam ako je netko stavio helibars ili nešto slično pa da škicnem.
 
Elem, odrađen servis na 22000 km, Tuono zategnut i našpanan veselo piči dalje i ja skupa s njim. Svjećice čiste, bregaste nemaju ni crtice, ventili svi do jedan debelo unutar tolerancija, peti set guma gore, tankaj, pali, vozi. Uglavnom, motor me ne prestaje oduševljavat iz kilometra u kilometar...

:love:
 

Attachments

  • IMG_20201021_151627-01.jpeg
    IMG_20201021_151627-01.jpeg
    364.2 KB · Views: 184
što bi značilo da su na 1100 definitivno riješili "problem" s ventilima 😎