Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

Glupani, zamagljivanje tablica, obilazenje preko pune crte, ne vide jedan drugog koliko si bjeze, 180 km/h.
Bravo za njih..
 
Pa i ne voze brzo, turisticki
za tebe voze turisticki, ali za neke od njih i prebrzo.
1610235277907.png
 
Last edited:
mada..... hrpa parkinga uz cestu i hrpa pojedinacnih kuca sa dvoristima usput, premalo slobodne, zatvorene ceste bez ukljucivanja sa strane,
i nije za brzhe voznje.
 
mene zapravo na tom videu više smeta nešto drugo...

način na koji su se fijatovci distancirali od japanfarera na parkingu je vrlo ružan i zabrinjavajuć!
 
Nisam nikada vozio tu cestu pa ne znam ali prva dvojica nekako cudne putanje imaju, to jest ovi u pocetku. Nisam pogledao do kraja...dosadno xD
 
mene zapravo na tom videu više smeta nešto drugo...

način na koji su se fijatovci distancirali od japanfarera na parkingu je vrlo ružan i zabrinjavajuć!
Ma to su se ovi s japancima uplašili da im ove digičarske škovace ne prenesu bolesti eletronike, pa su se zato oni udaljili.
 
Meni smeta što nitko od njih ne nosi fluorescentni prsluk. Ja obavezno nosim i mislim da pomaže da budeš uočljiF. Samim time imaš i više vremena da odabereš bolju putanju kroz naselje. Čini mi se vrlo brza vožnja, ali bolje bih ocjenio uživo. Što se onog pravca tiče, tamo me pojedinci prestižu sa 225 kmh +
 
mada..... hrpa parkinga uz cestu i hrpa pojedinacnih kuca sa dvoristima usput, premalo slobodne, zatvorene ceste bez ukljucivanja sa strane,
i nije za brzhe voznje.

jbga pa cesta nije pista, a ovo je pogotovo zahtjevna dionica..piše i na tabli..:mrgreen: