Aprilla rsv mile faktori...problem

zizosb

New member
Naime prije nekoliko dana sam parkirao motor i danas da ga upalim nece!!
Tj upali radi nekih par sekundi i ugasi se...Odmah prebacio sa druge sto mi je palo na pamet kao sto su rezervar sa pumpom...nista....procesor...nece...releje od pumpe...nece....Sada neznam i nemam ideje sto dalje...
 
zizosb said:
Naime prije nekoliko dana sam parkirao motor i danas da ga upalim nece!!
Tj upali radi nekih par sekundi i ugasi se...Odmah prebacio sa druge sto mi je palo na pamet kao sto su rezervar sa pumpom...nista....procesor...nece...releje od pumpe...nece....Sada neznam i nemam ideje sto dalje...

Rele pumpe goriva, prekidac na nogari, kill switch, prekidac na rucici kuplunga, senzor biraca brzine.
Kad das kontakt pumpa mora raditi 5 sec. Ako ne radi provjeri ovo kaj sam napisal
Pozz
 
ispod sjedala imas shok senzor
Protresi ga. Ako je do njega rastavi ga i malo wd spreja i naspricaj ga
 
E nemam pojma vise...sve sam to jos juce probao...ni cut...radio mi je sinoc na vecem gasu nekioliko minuta par puta....Sutra cu jos promijeniti elektronski karburator sa druge...ak nebude do toga e tek onda ce da bude veselo....
 
Nisam ni pokusavao nekoliko dana da supam oko njega i sinoc onako nesto razmisljam doma i odijenom....bingo....odem u garazu...i stvarno je to to...ima neki relej koji sluzi kada se motor prevrne da ugasi masinu...ispao iz svoga lezista i toliko mi more zadao....ooooooooooo...rijesio sve sa jednom vezicom ...radi ko mala urica...napokon..... :) :mrgreen:
 
zizosb said:
Nisam ni pokusavao nekoliko dana da supam oko njega i sinoc onako nesto razmisljam doma i odijenom....bingo....odem u garazu...i stvarno je to to...ima neki relej koji sluzi kada se motor prevrne da ugasi masinu...ispao iz svoga lezista i toliko mi more zadao....ooooooooooo...rijesio sve sa jednom vezicom ...radi ko mala urica...napokon..... :) :mrgreen:
pa jeli vidis sto ti je napisa swand  :misli:
 
zizosb said:
Nisam ni pokusavao nekoliko dana da supam oko njega i sinoc onako nesto razmisljam doma i odijenom....bingo....odem u garazu...i stvarno je to to...ima neki relej koji sluzi kada se motor prevrne da ugasi masinu...ispao iz svoga lezista i toliko mi more zadao....ooooooooooo...rijesio sve sa jednom vezicom ...radi ko mala urica...napokon..... :) :mrgreen:
Ma i ti releji meni se stalno motor gasi u zavoju valjda ga previse naginjem  :LOL: