Aprillia SR

tony

New member
- poštovani... (y)
pozdrav novi sam ovdje , pa sam otvorio ovu temu, jer bih kupio neki skuter
kao što naslov topica kaže ,volio bih da to bude aprillia...e sad imam pitanja aprillie se više ne proizvode
( one sr 50 ) tako da ,ako bi htio kupiti aprilliu sr 50, mogu samo dobit polovni zar ne ?? :misli:
 
a da se predstavis :misli:
http://www.motori.hr/forum/index.php/board,10.0.html

 
ko je reko da se više ne proizvode :misli: proizvodi se ali je to novi model :wink:
 
Proizvode se, naravno...ne znam otkud ti informacija da ne...
 
...prodat cu ti ja svoju SR50 2002...superiorna...fenomenalna...14.500 kuna... :jesus: :jesus: :jesus:
 
Rage said:
Imas novi model koji je u prodaji sad(slika). Al moja preporuka, rađe si potrazi dobru polovnu sr150   (y)

to je sad najnoviji sr factory jeli...? za kolko para ga mogu naći...?
misliš da si bolje uzmem od 150 ccm...?
 
tony said:
to je sad najnoviji sr factory jeli...? za kolko para ga mogu naći...?
misliš da si bolje uzmem od 150 ccm...?

Da, sadašnji model. Novi je  17.972 mislim. Pa mislim da ti je 150 super skuter, naravno ako nađes dobar polovni(novih više nema). 50 bi ti brzo mogao postati slab, pogotovo ako ces blokadu stavit...
 
tony said:
- poštovani... (y)
pozdrav novi sam ovdje , pa sam otvorio ovu temu, jer bih kupio neki skuter
kao što naslov topica kaže ,volio bih da to bude aprillia...e sad imam pitanja aprillie se više ne proizvode
( one sr 50 ) tako da ,ako bi htio kupiti aprilliu sr 50, mogu samo dobit polovni zar ne ?? :misli:

Imaš u oglasniku jeftine ali ipak dobre vidio na svoje oći a prije bi ja uzeo novu!
 
tony said:
koliko može nova aprilia SR 50 navući s blokadama...'''?  :misli:
S blokadama svi skuteri navuku 45-50
 
tony said:
koliko može nova aprilia SR 50 navući s blokadama...'''?  :misli:

AJ ti sebi kupi seedfight...velim ti ja..tpo je skuter za tebe... i full su jeftini i sve..pusti SRke nama profičima...  :jesus:
 
Trenutno je popust i SR 50 R sada košta 16174 kn. Toplo bih preporučio Spain's replicu, koju imam još samo jedan komad
 
tony said:
to je sad najnoviji sr factory jeli...? za kolko para ga mogu naći...?
misliš da si bolje uzmem od 150 ccm...?

ne, to nije factory.. factory je ditech.. ovo je sr 50
 
vanilla said:
ne, to nije factory.. factory je ditech.. ovo je sr 50
SR 50 R
 
Ak te interesira, imam frend jednu SR150 za prodati, kao novu, bez ijedne ogrebotine. Nove gume, motor je ko iz dućana!
 
Javi to Waynderu.