ariete, acerbis

- OxyG3N -

Active member
ko drzis ariete (silikonske navlake za rucke s grafikama), harrison i acerbis pizdarije u zgu i okolici osim motormanie i ingkarta ?
 
ja kad grunem piccilo u gugl vidim tu neki pozivni 021, a to nije ni blizu Zagreba i okolice  :jesus:
 
naruči u street fight u Splitu jer u njega ti je taj acerbis daleko jeftiniji nego okolo, šta u piccila dođe 1000kn u njega je 500kn.
 
-= OxyG3N =- said:
ja kad grunem piccilo u gugl vidim tu neki pozivni 021, a to nije ni blizu Zagreba i okolice  :jesus:

probaj na Yahoo..... :jesus:
 
CyberPunk_DOHC said:
Oksi, aj napiši neke cijene ak budes zvao da otprilike znam....



ovi sveti stitnici su u louisu 40 ojra, sam nisam skopcal jel sa ili bez kita za montazu, a kod nas ko da su zabranjeni
 
I Top-Moto prodaje direktno od Piccilo Racinga (koji je iz Splita), kao i od Louisa (samo peče mozak od cijene...).

Probaj za ručke zvati i MimMoto iz Ravnica u Zagrebu na 2910437. Mislim da imaju neke na akciji.
 
tu i tam se nadje netko da ima nes od ariete programa, al naravno ima samo jednu vrstu ... fino nazval piccila , covek je bas ok po prici svaka mu cast, postanskom uplatnicnom mu poslal tih par kn i za koji dan stiglo, najlakse i najbrze. Bedasto mi vise tolko se grcit oko neceg kaj dodje sto i nes sitno kuna, vise telefona natucem dok zovem radi gluposti ... u top motu mi tip reko da moram ostavit im akontaciju za rucke ... 50 kn  :mrgreen:
 
Dali neko zna gdje se mogu naruciti zamjenske plastike za xt600.
Trebao bi mi zadnji kraj i bocne plastike.
 
alcatraz said:
Dali neko zna gdje se mogu naruciti zamjenske plastike za xt600.
Trebao bi mi zadnji kraj i bocne plastike.

Vjerovatno nigdje, samo original. Prosurfaj po stranim
XT/tenere forumima, moguće pronađeš nešto, a možda
ima i Klaus u Minhenu  (y)
 
Daj nekom plasticaru da ti napravi od poliestera. :wink:
 
-= OxyG3N =- said:


ovi sveti stitnici su u louisu 40 ojra, sam nisam skopcal jel sa ili bez kita za montazu, a kod nas ko da su zabranjeni
Ja vam mogu donesti opremu za motor iz aunera iz austrije (imaju pretežno enduro i cross opremu), velik izbor, cijene su dosta manje nego tu, dostavu meni ne plaćate niš, samo to kaj u katalogu piše, eventualno ak imate volje kakve ćevape platiti  :mrgreen: i uvjet je da si to u zagorju podignete.

Evo skinite si katalog pa javite ak kaj trebate: http://www.gol.at/auner/auner_2006.pdf (desni klik pa save target as  (y))