Arrow ili jolly???

Status
Not open for further replies.

Red Eye

New member
Mjenjao bi auspuh i sada ostale su mi 2 solucije ili arrow ili jolly street!!  :misli:Dali mi zan netko reci razliku između ta dva auspuha i koj  bolji?? (y)
Zahvaljujem unaprijed svima!
 
Po meni, Jolly Moto. Imao sam oba i mislim da je Jolly bolji. Ako ga stavljas na ovaj novi model RS-a, trebat ces povadit i one eko stvarcice (sustav koji ubacuje zrak u auspuh).
 
imo ja arrow skoro novi, ali sam ga prošli tjedan prodo.......  :wink:

... jolly moto se je bolji pokazo na 250-ki, dok je to za 125 DLR ali njega nećeš uspjet nabavit ni za lijek!

... poslije DLR za 125-cu ti je najbolji aprilin orginalni racing auspuh koji je dolazio sa Chersterfield modelom iz 95. koji je tvornički bio SP i takav sam imal...

... e sad arrow ili jolly moto... ja bi izabro jolly-a, mislim da je bolji, a i sama izrada mi se puno više sviđa!

... dakle jolly moto! (y)
 
Hvala Vam na pomoc !! Htio bi jos samo pitati dali ima koja  razlika u zvuku i ako ima  koje su  karakteristike ( dali je dublji ili...)?
Zahvaljujem unaprijed!
 
S obzirom na povijest(i zvuk) izabrao bi Jolly,
s obzirom na to gdje živiš, izabrao bi jeftiniji
s obzirom da ne uzimam u obzir gdje živiš(blizu Italije), uzeo bi Arrow jer ima dobrog zastupnika u RH, a Jolly ga nema uopče
 
S obzirom da Jolly imas 17 komponenti expanzionog dijela, a Arrow 6, uzeo bih Jollya jer mislim da je vođena puno veča briga o detaljima, što je jako bitno kod 2T agregata.
I naravno Jolly je uvjek bio racing, a Arrow konfekcija, tako da bi iz tog razloga uzeo Jollya (y)
 
uzmi jolly...
placem za tim auspuhom...

citao sam na nekoj eng.stranici di su usporedivali auspuhe na novoj RS i jolly im se pokazao najbolji u svemu...
tak da to uzmi....

cim skupim para uzet cu ga, naravno ak neprodam motor (y) (y)
 
ma jolly je bog!


kolko love duđu takvi spuhiči za kavle pilice?
 
Status
Not open for further replies.