ARROW-jakne

Gizmo

New member
Naso sam dobre jakne za dobre cjene.Cesto dolazim u HR pa ako se jos nekome svidaju kao meni neka kaze.Sigurno ce mo naci put da stigne do tebe.Kosta 130€,ima i dobre protektore.
Lucky2.jpg
luckyback2.jpg

Marlboro2.jpg
Marlboroside2.jpg

Repsol2.jpg
RepsolbackIII2.jpg

14694.jpg
64back3.jpg
 
Gle, mi u Rvackoj imamo puno dućana sa velikim izborom svega. I cijene su 22% niže nego bilo gdje u svijetu.

Nego..da ti pošalješ nama npr "Sabrana djela Terre Patrick"??


To bi bilo :mrgreen:



srki
jakna ko reklama
trebali bi meni platit
 
Gizmo said:
100%Polyester,cjena za kozne jakne je 220€

hm skup je taj put do hrvatske :evil:
ovo sam nasao na ebay-u

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=26462&item=4500494086&rd=1

ako vec oces napravit neki biznis,uzmi normalnu proviziju,a nenabijaj cijene bez veze :evil: :evil: :2up: :stupid: :wc: :pandur:
naživciraju me ovakvi tipovi :!: :(
 
Sa tim jaknama nepravim nikavki buisness,samo mi je bila nada da bi mogli dobiti bolje cijene ako nas ima vise.Cijena je kao u trgovini plus 10€ za moj trud,i za to ti stize jakna u HR.Mislim da je to ok.
 
Kolko reklama i imena sponzora imaju na sebi, bio bi red da oni jos nama plate sto ih reklamiramo :mrgreen:.
 
A sumnjam da bi ti Linza to obukao. On bi nosio jaket di je s prednje strane slika čevapa, a sa stražnje strane ženska guza u tangama.
 
Rivi said:
A sumnjam da bi ti Linza to obukao. On bi nosio jaket di je s prednje strane slika čevapa, a sa stražnje strane ženska guza u tangama.
bi i ja ali bez cevapa
 
RaMpagE said:
btw nije li to malo za jaketu dobre marke
jesu li nekin cudon ukradene :pandur:
nekaže se ukradene :twisted: nego ISPALE IZ KAMIONA!!!!! :roll: :mrgreen: