Atestirao spuh na motoru :)

Katalizator te ne treba brinuti jer se na motorima ne radi ekotest ako ga top uopce i ima u sto jako sumnjam (znam da ga je orig. top na Z750 imao, ali to je orig top, a ne aftermarket), a i da se radi, nije on od sapuna da se potrosi, traje on jako dugo, a sto se vune u auspuhu tice (buka) koja kad izgori motor postane glasniji, mogu samo reci da vuna u Leo Vince topu na Z750 nije stradala na toj kilometrazi i auspuh je bio isto glasan ko i kad sam ga kupio. Isto je i sa ovim sad Leo Vinceom kojeg imam na Z900: ima preko 20.000km i nema naznake da bi vuna u njemu bila spaljena i on glasniji ("oduhativna" metoda, nisam mjerio :D ).
Ako top izgleda OK i cijena ti odgovara, to je to, Btw, jel karbonski ili celicni/titanski? Ako je karbonski, stanje vidis na njemu odmah: ako ima mrlje, vuna je spaljena, karbon je promijenio boju, ne volim karbonske plasteve na topovima jer su sminka, a nemaju ni cvrstocu ni trajnost celicnih/titanskih. Al to je neka druga prica i moj osobni odabir o kojem nebi lamentirao jer sam naveo (svoje) razloge.
Super, hvala ti za info! nisam bio siguran da li gledaju i starost katalizatora, motor ima euro 4 normu pa i akrap stavlja katalizator. Da, od titana je. Sam proizvođač kaže da u cijevi ili topu (zaboravio sam iz pdf brošure) ima katalizator.
 
Last edited: