Atestirao spuh na motoru :)

300kn u Zaboku, kod Graše recimo...uff, ubil bi se u mijesanom mesu :0648:
 
MOONSHIELD said:
radim to za svaki motor, a na zimu ću i za auto, bez ikakvih problema i mitologija, na normalnom tehničkom pregledu, ne u Varaždinu ili Virovitici (y)

u slučaju potrebe, najmanji problem je uklesati par brojki i slova i isprintati jedan šekret papir, ponovo ispadne puno jeftinije i bezbolnije nego tvoj zahvat :LOL: ja isto imam leo, ali nisam vidio da ima nekih oznaka po sebi..
kad dođe vrijeme printanja, se javim :misli: :LOL: (y)
 
Ninja said:
Ako je proizvođac auspuha vec homologirao taj auspuh za taj motor onda si ti to bezveze radio i platio

Kucna radinost lonci/auspusi se moraju atestirati,a ne homoligiran proizvod renomiranog proizvodaca.
Ovo nije homologacija nego atest

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 
ti mater i republici...

atestirat nekaj kaj je homologirano...


di su sad te ustaše...

u boj u boj...
 
prpa said:
jbtga, dotle bum na biciklu bil :LOL:
isto ko i ja
dok mi ubiju svrhu motora i počnu ozbiljnije jebat zbog takvih i sličnih gluposti motor ide u otpis (y)
 
dobro veliš (y) počel se previše navlačiti mak na konac, svugdje, ko da smo u švici a ne u izdrkotini od države :LOL:
 
Ninja said:
Ako je proizvođac auspuha vec homologirao taj auspuh za taj motor onda si ti to bezveze radio i platio

Kucna radinost lonci/auspusi se moraju atestirati,a ne homoligiran proizvod renomiranog proizvodaca.


Da, to sam i ja mislija.  :misli:

Pa jbte, di to ima da se homologirani auspuh opet mora homoliogirati  :misli:

Valjda samo u Rvatckoj  :mrgreen:

Mislija sam da je cila poanta homologacije da se nešto "nezakonito" ozakoni, ako udovoljava uvijetima, a ne da se plača izum tople vode. Mislim da moj "Two Brothers" neče na izlet u Zg  :mrgreen:
 
prpa said:
dobro veliš (y) počel se previše navlačiti mak na konac, svugdje, ko da smo u švici a ne u izdrkotini od države :LOL:
ma gluposti, par puta na godinu u zagrebu mjere i to se zna gdje i kada i ljudi rade drame oko toga...vjerojatno će toga biti više s vremenom, i izvan zg, ali sigurno ne u bližoj budućnosti unutar iduće 2-3 godine..
 
Ovo je isti nježnik kako kod auta. Izmislili neku stavku samo da lovu beru. Boli njih briga da li će to imati svrhu i primjenu u stvarnom životu.
Npr uvezeš auto iz eu koje je proizvedeno u eu i kad je sišao sa trake odgovarao je svim eu normama. sad kad dolazi u velebnu eu prćiju moraš posebno platit neke pare za homologaciju da bi odgovarao eu normama...Svi znaju da to nema ama baš nikakve svrhe osim izbijanja novaca iz džepa...
Ali koga briga....
 
... znam da pomišljaš i tu baciti link, ali bolje nemoj - da ne bi svi morali atestirati  :mrgreen:

p29x0rl.png


:no:


nek' to ostane bar samo u bircu  :LOL:
 
DADO+ said:
... znam da pomišljaš i tu baciti link, ali bolje nemoj - da ne bi svi morali atestirati  :mrgreen:

p29x0rl.png


:no:


nek' to ostane bar samo u bircu  :LOL:


OZNA  :LOL:
 
Vez said:
Ovo je isti nježnik kako kod auta. Izmislili neku stavku samo da lovu beru. Boli njih briga da li će to imati svrhu i primjenu u stvarnom životu.
Npr uvezeš auto iz eu koje je proizvedeno u eu i kad je sišao sa trake odgovarao je svim eu normama. sad kad dolazi u velebnu eu prćiju moraš posebno platit neke pare za homologaciju da bi odgovarao eu normama...Svi znaju da to nema ama baš nikakve svrhe osim izbijanja novaca iz džepa...
Ali koga briga....


hehe na ovo sam se dobro nasmijao s ekipom. Tražio sam da mi objasne zašto moram napraviti homologaciju za vozilo koje je napravljano u Eu, prodaje se kod nas tj. naš zastupnik ga uredno ima i samim tome ima sve papire,a ja još moram sve to ponovo napraviti kao da je prvi put to vozilo u HR. Nitko nije znao odgovor. :LOL: :palacdolje:
 
markotornic said:
hehe na ovo sam se dobro nasmijao s ekipom. Tražio sam da mi objasne zašto moram napraviti homologaciju za vozilo koje je napravljano u Eu, prodaje se kod nas tj. naš zastupnik ga uredno ima i samim tome ima sve papire,a ja još moram sve to ponovo napraviti kao da je prvi put to vozilo u HR. Nitko nije znao odgovor. :LOL: :palacdolje:

Ovako to ostane samo na sprdnji. Napišeš pismeni upit, pa neka potpišu odgovor u kojem tvrde da ne znaju.
 
Zapru said:
a sta je to buka?

Buka je svaki zvuk, govor koji utječe na psihičko i fizičko stanje čovjeka u prometnom procesu, industriji, radnom prostoru.  :mrgreen: Eto da se zna  :LOL:


@alfa

Nisam dobro skužil, oni nisu htjeli homologiran spuh upisat u knjižicu bez njihove/naše homologacije? Recimo kolko ja znam u CH i DE kad kupiš nešto u Louisu recimo, ne moraš  homologirat, jer ubiti u Louisu ni nemreš kupit dio za motor koji nije homologiran za EU, samo montiraš i voziš, s tim da kad dođeš na tehnički oni to sve popišu i upišu...(zapravo moraš ić na tehnički čim montiraš to što si kupio)

Hehe, valjda mi još ne vjerujemo EU homologacijama pa moramo mi napraviti svoje  :wink: