Atestirao spuh na motoru :)

dado-b said:
Evo i ja bi upisao Akrapovica ali nemam nikakve papire Gledao sam po broju i sve pase , znaci je za moj motor. E sad da li mogu sa skinutim papirima sa njihove stranice od Akrapovica ili mi jos nesto treba

Od dokumentacije ti uz taj isprintani papir treba jos samo prometna i osobna  (y)
 
Bob Rock said:
Atestirao danas auspuh..Prijava na šalteru i pregled ukupno 45 minuta..Na stranici cvh.hr sutra-prekosutra upišem broj predmeta i kad vidim odobrenje, mogu do tehničkog upisati u prometnu..Ili čekam obavjest preko maila. (y)

to neki moderni, meni u dujmovači samo rekli dođi u petak :mrgreen:

sad napokon možeš skinit db killer :jesus: vidio te nekidan preko puta supavla, gledam lijep neki motor, al ništa se ne čuje  :mrgreen: :mrgreen:
 
Bob Rock said:
Da..Dosta dubok..Super je zvuk  (y) ..Na starom motoru sam imao isti , ali od titana..Ovaj od karbona ne rezonira kao titan, ima još dublji zvuk.. Ne vidi se dobro na slici.. Tvoj je inox?

Karbon, kao tvoj.
 
MaRi0_St said:
to neki moderni, meni u dujmovači samo rekli dođi u petak :mrgreen:

sad napokon možeš skinit db killer :jesus: vidio te nekidan preko puta supavla, gledam lijep neki motor, al ništa se ne čuje  :mrgreen: :mrgreen:




Čuje se dovoljno :wink: ..Prejako mi je bez db killera.. Ja sam ono, finjak :LOL:
 
Koji ima jači zvuk tvoj Mivv GP ili onaj Mivv titanium sa kosim izlazom i mrižicom (ne znam ime)?
 
Bob Rock said:
GP PRO ima još jači zvuk od mog GP-a..
I da..Speed Edge stvarno grmi, montirali smo ga na Burgmana 400. (y)
Ako ne bude kiše sutra, snimit ću ih..
Skinit cu db killer pa cu i ja udrit snimku
Kakav sad jednocilindricni skutercic


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Daj Bobe reci mi može li netko od cca 195 na katanu sjest i vozit je neku dužu relaciju, cca 400km u komadu?  Najljepši mi je motor koji sam vidio, uz Triumph rocket 3. Ali je u pola cijene Katana. Nije da je mogu uzet trenutno, ali mi je prelijepa.

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk

 
Može..Mene je iznenadilo kako je lagana za vožnju, kao da nema više od 150 kg....Položaj je super udoban..Dođi do salona, sjedni na nju..Ne dolaze samo kupci do nas :wink:
 
Bob Rock said:
Može..Mene je iznenadilo kako je lagana za vožnju, kao da nema više od 150 kg....Položaj je super udoban..Dođi do salona, sjedni na nju..Ne dolaze samo kupci do nas :wink:
Ja san vec imventar


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
dado-b said:
Evo i ja bi upisao Akrapovica ali nemam nikakve papire Gledao sam po broju i sve pase , znaci je za moj motor. E sad da li mogu sa skinutim papirima sa njihove stranice od Akrapovica ili mi jos nesto treba
ja imam arrow top i htio bi i ja to rijesiti ali nigdje nemogu nac to na netu..

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
damir_zgb said:
ja imam arrow top i htio bi i ja to rijesiti ali nigdje nemogu nac to na netu..

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

Ako nema na njihovim stranicama, mejlom ih trazi da ti posalju
 
stranac_u_noci said:
Daj Bobe reci mi može li netko od cca 195 na katanu sjest i vozit je neku dužu relaciju, cca 400km u komadu?  Najljepši mi je motor koji sam vidio, uz Triumph rocket 3. Ali je u pola cijene Katana. Nije da je mogu uzet trenutno, ali mi je prelijepa.

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
Meni sa 191 cm skroz udoban polozaj na katani..... I ja sam ostao iznenadjen.
 
Evo MIVV GP Carbonio na GSX-S 750 i MIVV Speed Edge na Burgmanu 400.. Oba s db killerom..

https://www.youtube.com/watch?v=OjZRtTtBly8

https://www.youtube.com/watch?v=sfsNHhhTNiM