Atestirao spuh na motoru :)

Dođem neki dan na tehnički, pusti me bez ikakvih pitanja, a prošle godine kaže "ajde pustit ćemo te sad, a nagodinu ćeš morat radit atest" 🤣
 
Dođem neki dan na tehnički, pusti me bez ikakvih pitanja, a prošle godine kaže "ajde pustit ćemo te sad, a nagodinu ćeš morat radit atest" 🤣
Meni ove godine na tehničkom nisu ni upalili motor,samo je tip došao,obišao oko motora i malo ga pogledao,i rekao "prošao si,odi riješit osiguranje" 😂
 
Evo jučer su me na putu s posla doma 2 ljubazna gospodina na Kawasakiu i BMW-u ispratili do stanice za tehnički pregled.
Gdje mi je utvrđen neadekvatan nosač tablice i preglasan ispuh, za što sam dobio rok 15 dana da riješim i jednu lijepu uplatu u državni proračun. :mrgreen:

Napomenuli su da je akcija u tijeku za ZG i okolicu, tako da se pazite ;)
 
  • Wow
Reactions: exfreerider
Evo jučer su me na putu s posla doma 2 ljubazna gospodina na Kawasakiu i BMW-u ispratili do stanice za tehnički pregled.
Gdje mi je utvrđen neadekvatan nosač tablice i preglasan ispuh, za što sam dobio rok 15 dana da riješim i jednu lijepu uplatu u državni proračun. :mrgreen:
A jel spuh bio homologiran
 
Evo jučer su me na putu s posla doma 2 ljubazna gospodina na Kawasakiu i BMW-u ispratili do stanice za tehnički pregled.
Gdje mi je utvrđen neadekvatan nosač tablice i preglasan ispuh, za što sam dobio rok 15 dana da riješim i jednu lijepu uplatu u državni proračun. :mrgreen:

Napomenuli su da je akcija u tijeku za ZG i okolicu, tako da se pazite ;)
Šta je po njima neadekvatan nosač? Kod mene je nekakav delanac, katadiopter postoji, tablica je u plastičnom okviru ali vlasnik prije je izrezao original blatobran....
 
Last edited:
Ma poceli su ga stvarno drkat. Nanjusili lovu u Atestima. Radija san atest tipskog auspuha leo vince s dokumentacijom. nadzornik je poslika komplet ispuh,grane,spojeve,e broj, izmirija buku i td. Uz to poslika cili motor i napomenija da ce u buducnosti tribat atestirat svaku nadogradnju na motor. Tim je aludira iskljucivo na poluge kocnice/kvacila. Vizire kofere i sl... :/
 
Zbog onih malobrojnih koji ga stvarno pretjeruju s bukom sad su nadrapali svi odreda, to tak valjda mora biti u životu.
 
Nema to veze sa bukom, to je jednostavno percepcija drustva spram motora I motorista. Ima glasnih automobila, kamiona I tako zna cega. Nikoga nije briga kolika je stvarna buka I tko je proizvodi, ali cim vide motor odma im se dlake najeze, ocnjaci narastu.
 
Šta je po njima neadekvatan nosač? Kod mene je nekakav delanac, katadiopter postoji, tablica je u plastičnom okviru ali vlasnik prije je izrezao original blatobran....

Identična stvar kod mene. Okvir,katadiopter,ali nije original i kut im se ne sviđa. Btw. osvjetljenje tablice motor tvornički ima izvedeno tako da je poklopac stop svjetla na dnu proziran i osvjetljava ju.
Policija nije ništa rekla, nego ovi na tehničkom.
 

Attachments

  • 118420693_3810773882269581_2171287526616420893_n.jpg
    118420693_3810773882269581_2171287526616420893_n.jpg
    129.1 KB · Views: 141
  • 118422935_1205427966502275_8628970349268156720_n.jpg
    118422935_1205427966502275_8628970349268156720_n.jpg
    161.5 KB · Views: 145
  • Like
Reactions: deny-zg
Svaki rabljeni motor koji kupim moram dovoditi u original stanje dokle je moguce s dostupnim dijelovima.
Svaki tehnicki 200 kn podmazivanje jer sam vidio u KA da maltretiraju legendarnu Yamahu FZ 750 '87 Genesis.
Nitko nikad nije pitao za buku i polozaj tablice.
Tomos kupovina original nosaca 30€, zmigavci ostali na izbusenom repu a ne original nosacu, grana original, top neki custom preglasan.
Honda zivi problem: Ne postoji original rješenje za rep (ima LED original ugraden), zmigavci ne rade (top ih topi kao putar), nema trubu, nema brzinomjer (samo odometar do 99,9 km), ne postoje original retrovizori, izmedu repa i nosaca montirana stop lampa bez svjetla za tablicu, grana original, top original ima spark arrester.
Aprilia original rep, grana neka olakšana bez blokada, top Gianelli.
Husaberg original set za registraciju (bez trube nazalost) od KTM na akciji kod Špice 100€ (sada je 150€). Grana FMF Fatty KTM i top od KTM.
SWM sve original iz tvornice, 1. vlasnik. ;)
 
  • Haha
Reactions: diesel power
Svaki rabljeni motor koji kupim moram dovoditi u original stanje dokle je moguce s dostupnim dijelovima.
Svaki tehnicki 200 kn podmazivanje jer sam vidio u KA da maltretiraju legendarnu Yamahu FZ 750 '87 Genesis.
Nitko nikad nije pitao za buku i polozaj tablice.
Tomos kupovina original nosaca 30€, zmigavci ostali na izbusenom repu a ne original nosacu, grana original, top neki custom preglasan.
Honda zivi problem: Ne postoji original rješenje za rep (ima LED original ugraden), zmigavci ne rade (top ih topi kao putar), nema trubu, nema brzinomjer (samo odometar do 99,9 km), ne postoje original retrovizori, izmedu repa i nosaca montirana stop lampa bez svjetla za tablicu, grana original, top original ima spark arrester.
Aprilia original rep, grana neka olakšana bez blokada, top Gianelli.
Husaberg original set za registraciju (bez trube nazalost) od KTM na akciji kod Špice 100€ (sada je 150€). Grana FMF Fatty KTM i top od KTM.
SWM sve original iz tvornice, 1. vlasnik. ;)
Šta si ti tu svega nadrobia:oops: