Atestirao spuh na motoru :)

A nije ti palo na pamet da postoje motori tipa Harley koji imaju vidljiv filter zraka? To sam naveo samo kao primjer inace, tako da ne budi zajedljiv i ne pravi se pametan.
Ekipa s Harley-ima je posebna priča.
Na prošlom tehničkom pregledu kaže mi djelatnik stp-a da mu padne mrak na oči kad dođe netko na Harley-u :mrgreen:
 
Ima ovamo na TV jedna emisija gdje ekipa prati policiju i snima njihovu svakodnevnicu. Izmedju ostalog, budu nekad i oni sto kontroliraju motore i svaki put kad Harley-a zaustave, policajac prica kako su Harleyi posebna prica i da je kod vlasnika Harleya uvijek nadmetanje tko ce bolje i vise svoga preurediti. Naravno da svaki kojeg zaustavi plati i kaznu :D
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
Danas sam išao sa Versysom 2008. na registraciju i upisati auspuh...trebalo se naručiti u Božidarevićevoj za atest...auspuh je Leo Vince Underbody, svi papiri uz njega i uz naljepnicu deklaracije sa E brojem čiji jedan mali perforirani dio se u normalnim državama odvoji i nalijepi u prometnu jer je taj auspuh proizvođač homologirao za Versys 650 i ER6N/S, ali kako su hrvati veći katolici od Pape oni će provesti ispitivanje...sve poslikali, skenirali dokumentaciju i rekli zvat ćemo vas...i usput vele izvadite te LED žarulje jer nećete proći tehnički...žicam lika da olabavi jer moram pola motora rastaviti i izgubit sat vremena zbog žarulje veli ne mogu...i popodne me zovu da su "sve ispitali" i da auspuh "zadovoljava hrvatske norme" da mogu doći da upišu...i 262Kn kasnije legalan sam pred Bogom i narodom 😋
 

Attachments

  • IMG-20210414-WA0040.jpeg
    IMG-20210414-WA0040.jpeg
    1,011.1 KB · Views: 0
  • IMG_20210414_194428.jpg
    IMG_20210414_194428.jpg
    1.7 MB · Views: 0
  • Haha
Reactions: zrakoplovac
Danas sam išao sa Versysom 2008. na registraciju i upisati auspuh...trebalo se naručiti u Božidarevićevoj za atest...auspuh je Leo Vince Underbody, svi papiri uz njega i uz naljepnicu deklaracije sa E brojem čiji jedan mali perforirani dio se u normalnim državama odvoji i nalijepi u prometnu jer je taj auspuh proizvođač homologirao za Versys 650 i ER6N/S, ali kako su hrvati veći katolici od Pape oni će provesti ispitivanje...sve poslikali, skenirali dokumentaciju i rekli zvat ćemo vas...i usput vele izvadite te LED žarulje jer nećete proći tehnički...žicam lika da olabavi jer moram pola motora rastaviti i izgubit sat vremena zbog žarulje veli ne mogu...i popodne me zovu da su "sve ispitali" i da auspuh "zadovoljava hrvatske norme" da mogu doći da upišu...i 262Kn kasnije legalan sam pred Bogom i narodom 😋
barem si dobio odgovor isti dan
 
  • Like
Reactions: maredo
A pegla je jbg. Na tebi je hoces ili neces...ja sam picka i stajen policajcima kad me zaustavljaju pa sam miran jer mi ne moze nista
 
Ima li načina za legalnu LED konverziju? Halogenke u originalnon faru bacaju anemično svitlo da ne vidin ništa. Sad iman LED žarulju koja baca izvrstan i oštar snop, ali mogu me prcat zbog toga šta to nije legalno. Atest tu ne pomaže. Rješenje je ugradit neki LED far s drugog motora pa to atestirat?
 
Ima li načina za legalnu LED konverziju? Halogenke u originalnon faru bacaju anemično svitlo da ne vidin ništa. Sad iman LED žarulju koja baca izvrstan i oštar snop, ali mogu me prcat zbog toga šta to nije legalno. Atest tu ne pomaže. Rješenje je ugradit neki LED far s drugog motora pa to atestirat?
Ne. Ništa od toga.
 
O vidi se znalac :mrgreen: Mivv sto posto, akrap nista ne valja
Mivv je dobar auspuh.cak stovise
Akrap za moj motoric meni je iznimno ruzan tako da me kvalitet ili nekvalitet uopce ne zanima
Dok recimo za Tmaxa je prekrasan(oni stariji dugacki)
Mada i ovi novi zapravo nisu losi.dapace.jako dobro.....
 
Mivv je dobar auspuh.cak stovise
Akrap za moj motoric meni je iznimno ruzan tako da me kvalitet ili nekvalitet uopce ne zanima
Dok recimo za Tmaxa je prekrasan(oni stariji dugacki)
Mada i ovi novi zapravo nisu losi.dapace.jako dobro.....
Znaci pogodija san( nije tesko, uvik pises o mivvu). Znaci na afriku si stavija mivva (y) Nisan vidija lipog akrapa( za bilo koji motor) odavno. A za t maxa je najruzniji ikad imho.
 
Seki22 jesi ti iz St, po pisanju su tu na potezu Vinsce-Omis
Centar Svita
Znaci od Zlatnih Vrata ili palca od Grgura Ninskog pa 15 min normalnog hoda radijus
Ovo tipa ,Pujanke,Znjan,Mertojak i slicna mala sela srca mog se ne racuna
A Kamen,Mejasi i neznan di je to......
 
  • Haha
Reactions: cadjo
Centar Svita
Znaci od Zlatnih Vrata ili palca od Grgura Ninskog pa 15 min normalnog hoda radijus
Ovo tipa ,Pujanke,Znjan,Mertojak i slicna mala sela srca mog se ne racuna
A Kamen,Mejasi i neznan di je to......
15 min od grgura. To si vec u Solinu onda. Ti si Plazin kamatar. Jebiga t max, afrika, kamata na kamatu. :mrgreen:
edit: nisan ubra hod, jer ka moto forum , pa racunam s motorom. Grgur , a radijus si napisa, a bas nema veze. Znaci kman, kineski zid, siromasna, bace su preblizu, a mogla bi zenta, da sad ne trosin sive stanice puno
 
15 min od grgura. To si vec u Solinu onda. Ti si Plazin kamatar. Jebiga t max, afrika, kamata na kamatu. :mrgreen:
edit: nisan ubra hod, jer ka moto forum , pa racunam s motorom. Grgur , a radijus si napisa, a bas nema veze. Znaci kman, kineski zid, siromasna, da sad ne trosin sive stanice puno
Jeveno doc do Kineskog zida od Zlatnih Vrata za 15 min a i do Siromasne
A Kman necu ni spominjat
Sta si ti olimpijski pobjednik u brzom hodanju

Neznan sta ljudi imaju kontra Mivv-a
Jako dobar auspuh.......
Akrap je Akrap OK ali to je vise postalo normalno
Ono vidis Remusa,Termija jednom godisnje
Cak i Arrow je posta rijetkost
 
Jeveno doc do Kineskog zida od Zlatnih Vrata za 15 min a i do Siromasne
A Kman necu ni spominjat
Sta si ti olimpijski pobjednik u brzom hodanju

Neznan sta ljudi imaju kontra Mivv-a
Jako dobar auspuh.......
Akrap je Akrap OK ali to je vise postalo normalno
Ono vidis Remusa,Termija jednom godisnje
Cak i Arrow je posta rijetkost
Ako za 15 min ne mos doc od grgura do kmana( koji je ka najdalji u po km) , aj kineski je li la, a siromsna( bar pocetak) je na max 7 min od Grgura. Ti si neki starac ili ?? i to pisem normalni hod. 1 km je cca 5 min laganog hoda, ono s noge na nogu
 
Ako za 15 min ne mos doc od grgura do kmana( koji je ka najdalji u po km) , aj kineski je li la, a siromsna( bar pocetak) je na max 7 min od Grgura. Ti si neki starac ili ?? i to pisem normalni hod. 1 km je cca 5 min laganog hoda, ono s noge na nogu
Evo ajde na Marjanska vrata
Imas do Bena i nazad 3.2 km ako to prosetas relativno lagano za 17 min onda skidan kapu