Atestirao spuh na motoru :)

Kakva je procedura za atestirat nešto što nije homologirano?
Na primjer ako ugradim Vance & Hines na Harleyu i auspoh nema omologaciski broj šta moram napraviti za biti po propisu?
 
Ma lako za auspuh...
Jutros mi čiča na STP kaže da je po novome obavezna i kutija prve pomoći.
Ok, imam onu malu iz Louisa, ali kako je krenilo, tribat će uskoro imat i trokut, par čunjeva, aparat za gašenje, dizalicu, satelitski telefon, motornu pilu i mačetu.

I covid putovnicu.
 
motornu pilu i mačetu svakako nebi bilo loše uzeti dok se ide na tehnički:mrgreen:
prva pomoć je već duže obvezna kolko ja znam, samo se još nisu nakačili na to..
 
  • Like
Reactions: Nero and Shepa
blago vama koji ste živjeli u tim blaženim vremenima, u međimurju zajebavaju za gluposti od vajkada, ali barem smo naviknuti
 
Ma lako za auspuh...
Jutros mi čiča na STP kaže da je po novome obavezna i kutija prve pomoći.
Ok, imam onu malu iz Louisa, ali kako je krenilo, tribat će uskoro imat i trokut, par čunjeva, aparat za gašenje, dizalicu, satelitski telefon, motornu pilu i mačetu.

I covid putovnicu.
Ovo za kutiju sam već čuo, ali volio bi vidjet prema kojem članku zakona. Nek odjebu oni sa svojim slobodnim tumačenjem.

Nijedan novi R i slični motori nemaju mjesta za stavit novčanik u ispod sica, a kamoli kutiju prve pomoći, s kojeg su oni neba pali?
 
Danas mi stigo jucer naruceni paket motornog ulja, ali i prve pomoci, bas zbog tehnickog u proljece. Nek stoji.
 

Attachments

  • 20210722_125312.jpg
    20210722_125312.jpg
    4.3 MB · Views: 0
Ako im je za virovat, ako je nemaš ili joj je proša rok trajanja, nema kazne ni padanja na tehničkom, ali koji krasni je onda "moraš" imat?
🤔

E da, i kako se gleda na onu iz Louisa, koja je po EU, a ne RH standardu?

Jaoooo.... kakvo striženje ovaca, ovo je jače od onih australaca u "Ptice umiru pjevajući".
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Meni su fascinante razlike među tehničkim pregledima, dakle u primorskom mjestu nedaleko Rijeke, prijatelj je i ove godine prošao tehnički sa black widow granama i kucelj auspuhom u kojeg je samo nabio db killer i nitko nije rekao ni riječ.
 
Last edited: