Atestirao spuh na motoru :)

Meni su fascinante razlike među tehničkim pregledima, dakle u primorskom mjestu nedaleko Rijeke, prijatelj je i ove godine prošao tehnički sa black widow granama i kucelj auspuhom u kojeg je samo nabio db killer i nitko nije rekao ni riječ.
Kod nas bio sam pisao o tome na euroherc tehnickom nisi mogo sa zamjenskim nosacem tablice proc nikako znaci odmah bi te odjebo i to zadnjih cca 8 godina !
A na drugom bez beda...
 
Meni su fascinante razlike među tehničkim pregledima, dakle u primorskom mjestu nedaleko Rijeke, prijatelj je i ove godine prošao tehnički sa black widow granama i kucelj auspuhom u kojeg je samo nabio db killer i nitko nije rekao ni riječ.
Pred dvije godine regao ovu cbr900rr, auspuh atd bez db i kao sta se vidi od original motora nije puno ostalo...iako sam sam sebi rekao da je to zadnji put
 

Attachments

  • IMG_20210116_231029_018.jpg
    IMG_20210116_231029_018.jpg
    160.1 KB · Views: 0
Danas sam radio atest ilegalnog i opasnog originalnog kratkog nosaca tablice od Yamahe za MT07, ceh. 425 kn. Cekam rezultate u pon ili utorak. Nadodao sam u atest i vizir i slidere, jer kako su ovi poludili, bolje imat za dogodine, nego nemat. Luda vremena.
 
Ja se vozim u originalu od tehnickog. Cak mi i pase original top, ne treba nosit cepove za usi ali je malo opasnije jer se ne cuje, da ne izleti netko.
 
Ja za rsv imam 4 auspuha i najugodnije mi se vozit sa original, al jbg rsv gen1 ima stvarno prevelik auspuh
 
Nemam sliku svoje sa original, pa evo sa neta...gle koliko je to
 

Attachments

  • APRILIA-RSV-Mille-9744_1.jpg
    APRILIA-RSV-Mille-9744_1.jpg
    90 KB · Views: 0
Što mislite hoće li barba na STP skuziti da kufer nije homologiran?
 

Attachments

  • 20210727_072758.jpg
    20210727_072758.jpg
    2.7 MB · Views: 0
  • 20210727_072741.jpg
    20210727_072741.jpg
    2.3 MB · Views: 0
  • Haha
Reactions: Shepa
Bitno da je drugo sve vise manje kako treba pa kufer nece ni gledat 😁😂
 
Dobro jel taj pravilnik predvidio di s njom?

Osim tamo di sunce ne sja, jel :)

Oni su je stavili kao obaveznu, međutim ako je nemaš nećeš pasti niti dobiti kaznu. Više je kao preporuka, ali ja radi sebe imam ispod sica par zavoja iz prve pomoci jer nikad ne znas tko se i gdje moze oderati, a dobro dode takva "sitnica" da se pokrpas privremeno
 
Oni su je stavili kao obaveznu, međutim ako je nemaš nećeš pasti niti dobiti kaznu. Više je kao preporuka, ali ja radi sebe imam ispod sica par zavoja iz prve pomoci jer nikad ne znas tko se i gdje moze oderati, a dobro dode takva "sitnica" da se pokrpas privremeno

Jedno je preporuka, drugo je obaveza. Znam da bi bilo dobro, čak sam je i u hornetu vozio sa sobom ispod sica, ali na ovim motorima u zadnje vrijeme jednostavno nemaš gdje.
 
  • Like
Reactions: go-go