Atestirao spuh na motoru :)

imal si moderna vozila pa su ti bila premoderna, ovo ti je taman mera, praknindža i mitulje
 
Ugl., frka je na tehničkom kod nas i u vrb jer im je prošle god došla kontrola i navodno je bilo grdo kad su prolistali bazu...
Zato nas drkaju sad tak...
Možda je kod vas drukčije?
Kifla, prije 2 godine imao kratki nosač i led žmige, kaže sve oke ali radi toga ne smijem pustit, dođe kontrola, nasumično pregledaju i naj#be onaj koji je pustio. Jedva jedvice sam ga nagovorio da 90% motora ima takve nosače, da je nosač ispravan i pod kutem, i stvarno nisam imao original rep i pitam ga di bi ja to trebo nac to kosta par hiljada kn novo, i jedva me pustio. Tad je to tek pocelo pa sam se prosverco, ali vise nece nitko pustit ako nije atestirano.
Uglavnom ako nije kao original na slici neispravan si a najveci trn u oku im je kratki nosac i drugi auspuh, imas onih di nece nista drugo gledat, dok ima inzenjera koji ce ti rado slozit listu svakog nedostatka kao npr nepodmazan lanac:mrgreen:
 
radije bum tri dana šarafio prije i tri dana poslije svakog pregleda, nego budem ciganima dao i jednu kunu više nego moram..


Tako sam i ja mislio, pa me tjedan dana nakon tehničkog policija uputila na vanredni.

Nije normalno koliko se iživljavaju, a toga je ovdje po Dalmaciji sve više. A kad si svaki dan na motoru, ne da ti se natezati i gubiti vrijeme na takve stvari.


Upisivale su se pa cisto da vidim tocan odgovor da znam sigurno da ili ne.
50\55 .
Za nosac je receno nema sanse preklopni pa ipak nije tako pa.se tjesim hahhaha.

Prije je bilo bitno da ima dva kotača, svijetla i tablicu za prolazak tehničkog.
 
Tako sam i ja mislio, pa me tjedan dana nakon tehničkog policija uputila na vanredni.

Nije normalno koliko se iživljavaju, a toga je ovdje po Dalmaciji sve više. A kad si svaki dan na motoru, ne da ti se natezati i gubiti vrijeme na takve stvari.
kod nas nisu tolko napeti, za sada..
 
@ DiscoVolante: Iskreno, Monster je zvijer i super izgleda, ali ruku na srce, kut nosaca je kaos.. (Ako je zbog toga isao na izvanredni tehnicki).
Imao sam isto tako na Hondi 5 god. koja uopce nema tvornicki nosac tablice namijenjen za rep, prekipjelo mi i prodao sve..
 
Imao sam Aftermarket auspuhe, retrovizore i nisam imao mačje oko. To je bila zamjerka.

Nosač tablice je sad upisan (kao i ostatak stavki), ali zbog konstrukcije istog ga mogu prilagođavati, jer znamo da na tehničkom mora stajati pod kutem od 30 stupnjeva.

Što reći kad su na motor sjela dva stokilaša kako bi provjerili je li struže nosač tablice, onda je jasno kakvo je jebanje u mozak s tim atestom. Šteta što nisam stavio tvornički Monoposto sic kad se išlo na atest, zanima me što bi onda bilo.
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
to ako si cijepljen ili..

probaj preklopit tablicu ili je skinut pa prodi kroz Novi dok je doticni u smjeni na motoru 🤣
Potvrda da si cijepljen ti nece pomoci 🤣
 
Sta nije dotični misteriozno otvorio građevinsku firmu ili je to neki drugi istog renomea
 
Sta nije dotični misteriozno otvorio građevinsku firmu ili je to neki drugi istog renomea
Da je...

al ovo je drugi igrac jos hebeniji ... zadnje cca dvi sezone je na relaciji od krckog mosta pa do sibinja...