Atestirao spuh na motoru :)

Euronorma 5 nalaze da mora imati te debilne katadioptere kao Ameri. Uzasno izgleda a i dalje ih kejđeri melju ko mljeveno meso iako to oni imaju puno prije nas
 
Zna netko jel ovo prolazi?
 

Attachments

  • IMG_20210406_163619.jpg
    IMG_20210406_163619.jpg
    91.9 KB · Views: 82
  • IMG_20210406_163626.jpg
    IMG_20210406_163626.jpg
    91.7 KB · Views: 83
  • Like
Reactions: pikacu79
Ma isto ka i kineski akrap.
😂😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: cadjo
Na stazi prolazi... Valter i ekipa ne zajebavaju oko atesta na open dayu 😂
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Imao sam Aftermarket auspuhe, retrovizore i nisam imao mačje oko. To je bila zamjerka.

Nosač tablice je sad upisan (kao i ostatak stavki), ali zbog konstrukcije istog ga mogu prilagođavati, jer znamo da na tehničkom mora stajati pod kutem od 30 stupnjeva.

Što reći kad su na motor sjela dva stokilaša kako bi provjerili je li struže nosač tablice, onda je jasno kakvo je jebanje u mozak s tim atestom. Šteta što nisam stavio tvornički Monoposto sic kad se išlo na atest, zanima me što bi onda bilo.
Pozz,
Vidim da spominješ upisivanje nosača tablice...
i ja sam ga stavio na novom motoru uz drugi auspuh. Kad sam otišao na prvu registraciju (i ako nije bilo potrebno) odneso sam motor kako bi upisali auspuh u knjižicu. Nosač tablice nisu niti gledali, inaće je Puig-ov homologiran (mačije oko,ledica,itd...) imam i papire na kojima piše da se radi o nosaču za moj model motora.
Dali postoji mogućnost da na sljedećem tehničkom pregledu kad budu pregledali motor zatraže da se i nosač upiše u knjžicu?
 
Pozz,
Vidim da spominješ upisivanje nosača tablice...
i ja sam ga stavio na novom motoru uz drugi auspuh. Kad sam otišao na prvu registraciju (i ako nije bilo potrebno) odneso sam motor kako bi upisali auspuh u knjižicu. Nosač tablice nisu niti gledali, inaće je Puig-ov homologiran (mačije oko,ledica,itd...) imam i papire na kojima piše da se radi o nosaču za moj model motora.
Dali postoji mogućnost da na sljedećem tehničkom pregledu kad budu pregledali motor zatraže da se i nosač upiše u knjžicu?

Nosac tablice ne podlijeze nikakvim zakonima pa takav moze biti iz kucne radinosti. Ne smije se rukom ili strujno pomicati. Znaci homologacije za nosac nema. Jedino postoji regulativa koliko cm mora biti izmedju zmigavaca i pod kojim kutem nosac stoji.

Zapravo treba upisati led svjetlo za tablicu i katadiopter. Ta ce te zabava kostati 425 kuna
 
Nosac tablice ne podlijeze nikakvim zakonima pa takav moze biti iz kucne radinosti. Ne smije se rukom ili strujno pomicati. Znaci homologacije za nosac nema. Jedino postoji regulativa koliko cm mora biti izmedju zmigavaca i pod kojim kutem nosac stoji.

Zapravo treba upisati led svjetlo za tablicu i katadiopter. Ta ce te zabava kostati 425 kuna
Da, znam za žmigavce. U dućanu su odmah stavili adaptere za iste čak sam ostavio original žmigavce, a nosač je fixni po zakonski određenim kutom, vidio sam da je na ledici homologacijski broj a za katadiopter iskreno nemam pojma (nisam vidio).
Nije mi jasno zašto mi onda nisu odmah pregledali i upisali i njega... možda niti ne budu ga gledali?!
 
Nosac tablice ne podlijeze nikakvim zakonima pa takav moze biti iz kucne radinosti. Ne smije se rukom ili strujno pomicati. Znaci homologacije za nosac nema. Jedino postoji regulativa koliko cm mora biti izmedju zmigavaca i pod kojim kutem nosac stoji.

Zapravo treba upisati led svjetlo za tablicu i katadiopter. Ta ce te zabava kostati 425 kuna
Možda bi mi bilo pametnije da sam odmah zatražio da se i nosač tablice (komplet) upiše u knjižicu odmah kad sam upisivao i auspuh, tako ne bi platio ništa, jer ispada kao da je motor takav izašao iz dućana.... jer za auspuh nisu ništa provjeravali osim homologacijski broj...
 
Zato sto nema ni u stare babe besplatno :)

Katadiopter kupis u tokica za 12 kuna

Preporuke da odes to sredit prije registracije jer treba cekati potvrdu nakon sto napravis UTP od CVH
 
Zato sto nema ni u stare babe besplatno :)

Katadiopter kupis u tokica za 12 kuna

Preporuke da odes to sredit prije registracije jer treba cekati potvrdu nakon sto napravis UTP od CVH
Uglavnom show!!!! :)
Hvala na informaciji (y)
 
Jel mogu dimenzije guma upisat ako su na naljepnici na motoru (kao sto se za auto moze) ili moram imat potvrdu proizvodaca?
 
Jel mogu dimenzije guma upisat ako su na naljepnici na motoru (kao sto se za auto moze) ili moram imat potvrdu proizvodaca?
ako se radi o onoj naljepnici koja se nalazi na "pokrivaču" lanca onda pretpostavljam da se može. Ako su upisane tamo, onda trebale bi biti odgovarajuće dimenzije i za taj isti motor... nek me netko ispravi ako griješim....