Atlantic 200-auspuh

VOPA

Member
Jan 6, 2006
545
11
18
46
osijek
Prijatelj mi je odlučio u zimskoj stanci malo srediti Apriliju Atlantic 200 i za početak je razmišljao o zamjeni auspuha.Kako na tražilici nisam ništa našao molio bih one koji imaju neka iskustva da nešto preporuče i kažu okvirno koliko bi ta zabava koštala, ako znaju.

joke

Active member
Dec 4, 2004
25,368
5
38
46
Split
www.facebook.com
cca 1600 kn kod Shacala, ali uz neznatan gubitak performanski koji se lako popravi ugradnjom lakših utega variomata.
Nisam siguran da li Leo vince u programu 4road ima ispuh za njega, ali to bi bio odličan izbor.
Za cijenu istog nek se raspita u ovlaštenih prodavača(Auto bil, Benconi, Yamaha Split)

J.U.R.C.A

New member
Jul 19, 2005
394
0
0
32
Borovje,Zagreb
www.svijetskutera.com
VOPA said:
Prijatelj mi je odlučio u zimskoj stanci malo srediti Apriliju Atlantic 200 i za početak je razmišljao o zamjeni auspuha.Kako na tražilici nisam ništa našao molio bih one koji imaju neka iskustva da nešto preporuče i kažu okvirno koliko bi ta zabava koštala, ako znaju.
Za pocetak nek stavi malossi multivar i federe na kvacilu...
Nikakav kvazi spuh(shacal) s kojim gubi na performansama (y)

Poggiali

New member
Aug 20, 2005
606
0
0
36
North
Nemaš kaj mjenjat na 200cm 4t auspuh, samo bacaš novce  :wink:

R_power

Member
Oct 5, 2006
445
0
16
38
KASTAV - RRIJEKA
Sa sportskim auspuhom ništa ne dobivaš osim izgleda,tako da se više isplati stavit multivar i roline lakše pa da vidiš kako se osjeti razlika ja od kad sam stavio na Leonarda sportski variomat lakše roline i 4road  , skuter čupa ko blesav jedino šta izgubiš na krajnjoj jedno 10km/h al za po gradu je avion. (y)

Nike

Active member
R_power said:
Sa sportskim auspuhom ništa ne dobivaš osim izgleda,tako da se više isplati stavit multivar i roline lakše pa da vidiš kako se osjeti razlika ja od kad sam stavio na Leonarda sportski variomat lakše roline i 4road  , skuter čupa ko blesav jedino šta izgubiš na krajnjoj jedno 10km/h al za po gradu je avion. (y)
Dobiješ i zvuk  :wink:

Pedrosa

New member
Feb 25, 2006
1,022
0
0
30
Rijeka
www.stuntfolers.com
Nike said:
Dobiješ i zvuk  :wink:
što je i najbitnije za izlazit van s motorom :skuter: :uzi: :pjevajuci: i na cajke :mrgreen:

Nike

Active member
PEDROSA said:
što je i najbitnije za izlazit van s motorom :skuter: :uzi: :pjevajuci: i na cajke :mrgreen:
Prije zbog upozoravanja pješaka, da ne izleću na cestu kao ovce