ATT MOTO SUZUKI Split

Bob Rock

Well-known member
Sep 6, 2006
4,040
162
63
49
Split
www.suzuki-split.hr
Evo ekipa, drago mi je da vas prve mogu obavijestiti da če Split, nakon dugo godina dobiti ovašteni salon za prodaju Suzuki motora, skutera i opreme, a naravno i servis...
Prodaju če voditi moja malenkost (Još jedan Joke u prodaji motora :mrgreen:), firma je ATT koja u Splitu i Dalmaciji več dugo vremena ostvaruje velike prodajne rezultate u prodaji Suzuki automobila..
Danas su stigli motori, sastavljalo se je cijeli dan, salon nije još do kraja napunjen.. Još nam je ostalo par komada za sastaviti sutra.. U tijeku su i radovi za postavljanje nadstrešnice ispred salona.. Da ne kisnu ljubimci koji čekaju na servis :D ..
Prodavat čemo original Suzuki opremu, filtere i dijelove, kao i Ecstar ulja i kozmetiku, a od kaciga zasad imamo KYT i Vemar.. Uskoro čemo biti ovlašteni uvoznici za jednu stvarno dobru marku kaciga i auspuha..
U servisu za sada rade 2 obučena meštra, dijelove i opremu uvozimo direktno, čekanje je minimalno..
Eto, toliko za sada.. Mogu obečati maksimalnu korektnost i ozbiljnost, a naravno i popularni popust za forumaše 😉
Obavijestit ču sve kada bude otvorenje iduči tjedan, a za sada škicnite malo slike... Budite blagi, tek počinjemo :)

Attachments

Last edited:

Bob Rock

Well-known member
Sep 6, 2006
4,040
162
63
49
Split
www.suzuki-split.hr
Još malo..

Attachments

Bob Rock

Well-known member
Sep 6, 2006
4,040
162
63
49
Split
www.suzuki-split.hr
Pa još..

Attachments

Nero

Well-known member
Feb 12, 2008
3,859
140
63
36
Solin
Zakon  (y)

Otkad vozim motor, u St nije bilo ozbiljnog Suzuki ducana/servisa.

Mogli bi Burgmani opet zviždati po gradu :)

Bob Rock

Well-known member
Sep 6, 2006
4,040
162
63
49
Split
www.suzuki-split.hr
I još..

Attachments

fawlty82

Active member
Jun 18, 2011
2,207
19
38
Karlovac
Ti si već ko Joke, samo koliko njega vuče Ć toliko tebe Č :mrgreen:

Zog

Well-known member
Jul 17, 2009
8,047
60
48
58
šentada
Bob Rock said:
fawlty82 ..Hvala puno (y)

Zog.. Dobro pitanje [emoji38] Put Duja 16, malo ispred zgrade carinarnice.. Firma ATT..
Znan, ispod Balinjere.

Poslano sa mob

Bob Rock

Well-known member
Sep 6, 2006
4,040
162
63
49
Split
www.suzuki-split.hr
fawlty82 said:
Ti si već ko Joke, samo koliko njega vuče Ć toliko tebe Č :mrgreen:
Ma tija san ja sve pisat sa Č, ali me žena uvik shebe.. Od sad je opet sve Č  :LOL:

Fala puno svima na lipim željama  (y) .. Dugo sam radio u prodaji i u servisu auta (Kia Prizmić), a sada imam priliku raditi s onim što me zaista čini sretnim.. Motorima.

Dragon Racing

Member
Sep 14, 2013
803
7
18
Šibenik
Bob Rock said:
Ma tija san ja sve pisat sa Č, ali me žena uvik shebe.. Od sad je opet sve Č  :LOL:

Fala puno svima na lipim željama  (y) .. Dugo sam radio u prodaji i u servisu auta (Kia Prizmić), a sada imam priliku raditi s onim što me zaista čini sretnim.. Motorima.
Čestitke, bacim oko u pon. kad vam vodu donesem  :mrgreen:

Znaci tvoj je onaj plavi 750 isprod KIJInog servisa???

barba

Active member
Apr 12, 2009
4,526
15
38
70
šIBENIK
Puno sriče u poslu.    (y)