ATT MOTO SUZUKI Split

Dene said:
Znači novi motor sa najnovijom tehnologijom je preskup za 100tkn ali tudum kojemu je odavno trebao istječi rok trajanja koji je star 16g. je povoljan za više od četvrtine te cijene.
Malo dvostruka mjerila ?
ovo s rokom necu uzet k srcu, al vise ne spominji ime TDM uzalud..i uostalom, TuDuMi se prodaju bez problema..ko ce koliko platit sta, njegova je stvar
 
LALA3 said:
ovo s rokom necu uzet k srcu, al vise ne spominji ime TDM uzalud..i uostalom, TuDuMi se prodaju bez problema..ko ce koliko platit sta, njegova je stvar
Prije nego odgovoriš na nečiji post trebao bi bar probati shvatiti šta je taj htio napisati  (y)
Evo da ti objasnim,bit svega je i bio slično ovome šta si ti napisao,znači za koliko će netko prodavati nešto njegova stvar ali dvostruka su mjerila i licemjerno je kad netko prodaje motore (za koje traži previše) napiše povoljno a onda druge proziva radi cijene (koja je s obzirom na situaciju realna).
Nadam se da ti ne trebam objašnjavati zašto sam uzeo za primjer te motore i da češ bar to shvatiti  (y)
 
Dene said:
Prije nego odgovoriš na nečiji post trebao bi bar probati shvatiti šta je taj htio napisati  (y)
Evo da ti objasnim,bit svega je i bio slično ovome šta si ti napisao,znači za koliko će netko prodavati nešto njegova stvar ali dvostruka su mjerila i licemjerno je kad netko prodaje motore (za koje traži previše) napiše povoljno a onda druge proziva radi cijene (koja je s obzirom na situaciju realna).
Nadam se da ti ne trebam objašnjavati zašto sam uzeo za primjer te motore i da češ bar to shvatiti  (y)
citam ja i razumim sve, a ti bas i ne..zaj mi je samo sta si se zajebava ovako dugo pisat.. :mrgreen:
 
Dene said:
Prije nego odgovoriš na nečiji post trebao bi bar probati shvatiti šta je taj htio napisati  (y)
Evo da ti objasnim,bit svega je i bio slično ovome šta si ti napisao,znači za koliko će netko prodavati nešto njegova stvar ali dvostruka su mjerila i licemjerno je kad netko prodaje motore (za koje traži previše) napiše povoljno a onda druge proziva radi cijene (koja je s obzirom na situaciju realna).
Nadam se da ti ne trebam objašnjavati zašto sam uzeo za primjer te motore i da češ bar to shvatiti  (y)

Nisi ti razumio od pocetka sta sam htio rec, tragedija je u svemu tome sta sam ja jedan od tih koji je zadnjih par godina redovno uzimo novo u nas i bacao te novce ,a nisan gleda na nacin da je to cisto deranje ovaca i sad kad je muzika stala pocinje kuknjava a niko se ne zeli odrec svoh debelog zuba.

Bobe ponavljan nista lose o tebi i tvojoj prodaji jer ako se ko trudi i bori to ste vi ,cjena GSX r 1000 u tebe je nenadjebiva te placanje na trecine jos vise nenadjebivo polako mi se crv budi i kaze vadi 40000 kn za crnog gsx r

Samo se nadam da ce i drugi se trgnit i ic tim stopama.

BTW velika je razlika dat za polovni motor ready to drive 25000 kn i novi 100000 kn ca k za onog ko i ima a ne za onog koji je zadnju lipu skupio da bi uzeo motor
 
ko samui said:
Nisi ti razumio od pocetka sta sam htio rec, tragedija je u svemu tome sta sam ja jedan od tih koji je zadnjih par godina redovno uzimo novo u nas i bacao te novce ,a nisan gleda na nacin da je to cisto deranje ovaca i sad kad je muzika stala pocinje kuknjava a niko se ne zeli odrec svoh debelog zuba.

Bobe ponavljan nista lose o tebi i tvojoj prodaji jer ako se ko trudi i bori to ste vi ,cjena GSX r 1000 u tebe je nenadjebiva te placanje na trecine jos vise nenadjebivo polako mi se crv budi i kaze vadi 40000 kn za crnog gsx r

Samo se nadam da ce i drugi se trgnit i ic tim stopama.

BTW velika je razlika dat za polovni motor ready to drive 25000 kn i novi 100000 kn ca k za onog ko i ima a ne za onog koji je zadnju lipu skupio da bi uzeo motor

Gdje si to vidio polovni za 25k, a da novi dođe 100k?
Kod nas još nisam tako nešto vidio.
 
Bob Rock said:
ko samui..Evo ti još nešto za razmišljanje :mrgreen:..
Za kupce iz Dalmacije imamo još jednu pogodnost..Pola sada-pola za 12 mjeseci..Bez kamate. (y)
Imate li braniteljski kredit
Pola sad a pola nikad


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bobe skidam ti kapu! Da moram ovo citat ja bi bio na normabelima i to kutija dnevno xD imas brate zivaca  (y)
 
Dene said:
Nisi ti ništa razumio ali nema veze,nije ni bitno  (y)
jel ti kuzis zajebanciju, ili imas tocno odredene okvire?!..(ne odgovaraj, sprdam se a neshvacen sam).. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
ko samui said:
Nisi ti razumio od pocetka sta sam htio rec, tragedija je u svemu tome sta sam ja jedan od tih koji je zadnjih par godina redovno uzimo novo u nas i bacao te novce ,a nisan gleda na nacin da je to cisto deranje ovaca i sad kad je muzika stala pocinje kuknjava a niko se ne zeli odrec svoh debelog zuba.

Bobe ponavljan nista lose o tebi i tvojoj prodaji jer ako se ko trudi i bori to ste vi ,cjena GSX r 1000 u tebe je nenadjebiva te placanje na trecine jos vise nenadjebivo polako mi se crv budi i kaze vadi 40000 kn za crnog gsx r

Samo se nadam da ce i drugi se trgnit i ic tim stopama.

BTW velika je razlika dat za polovni motor ready to drive 25000 kn i novi 100000 kn ca k za onog ko i ima a ne za onog koji je zadnju lipu skupio da bi uzeo motor
Gledaj,mi smo malo tržište i teško se jedan prodavač motora kome je to jedina djelatnost može odreči te jedine zarade što ima,večina njih proda u prosjeku manje od motora mjesečno a ove godine će ih prodavati i manje i ako se toga odrekne može zatvoriti. Od servisa u ovlaštenim servisima se isto ne može živjeti,ljudi eventualno servisiraju kod ovlaštenih dok ne istekne garancija i to je to.
Zato i jesu te cijene motora i servisa,kad bi mjesečno prodali 20 motora e onda bi mogli ići na količinu i spuštanje cijene.
Ono što si napisao da bi trebali uzimati staro za novo i dati neku realnu cijenu(više mislim na prodavače auta) tu si potpuno u pravu.
Btw velika je razlika dati 100tkn ili 25tkn ali ogromna razlika je novo ili staro 15g. Četvrtina cijene bi bilo ok nakon 10g. a prilika bi bila nakon 7g. starosti nakon 15 je to preskupo. Da se razumijemo tržište je tako i ja bi tražio tu lovu i to je ok ali svi znamo da to nije prilika nego jednostavno situacija na trežištu.
Samo jedan primjer,2013 g sam kupio shivera iz 2010g. Novi je koštao oko 70tkn a ja sam ga dobio 3g. starog sa 11000 km,servisiranog kod ovlastenog servisera za 33tkn. E to je prilika i to je dobra cijena
 
Bob Rock said:
ko samui..Evo ti još nešto za razmišljanje :mrgreen:..
Za kupce iz Dalmacije imamo još jednu pogodnost..Pola sada-pola za 12 mjeseci..Bez kamate. (y)
Tužit ću te za diskriminaciju ostalog dijela HR.
:mrgreen:
 
Za 15-ak dana nam stiže još jedna tura Caberga..Neke nove boje.. (y) Flip up Horus i enduro model Xtrace u narančastoj boji..
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    255.5 KB · Views: 75
  • 2.jpg
    2.jpg
    244.3 KB · Views: 79
  • 2 (1).jpg
    2 (1).jpg
    239.3 KB · Views: 81
Ova narančasta nije loša(je li flip ap?), znači pola se plati odma a pola dogodine? :misli: