ATT MOTO SUZUKI Split

Bob pitanje.
Imam na 07 Mivv carbon oval. Prešao s njim nešto više od 44t km.
Auspuh izgleda kao nov. Znači ama baš nikakvih oštećenja na njemu, nikakvih napuklina, a ni promjene boje na topu.
Promijenio bih vunu u njemu, jer mislim da zbog toliko km ne bi bilo loše. Promjenu zvuka baš nisam ni primijetio, ali sam se vjerovatno nakon toliko pređenih km navikavao na zvuk.
Jel ima kod tebe za kupiti ta vuna i koliko to uopće košta?
 
Da, kupci su nam zadovoljni s MIVV-om..Drago mi je da je i naš PRIZMIĆ MOTO na popisu ovlaštenih uvoznika MIVV-a, jer tamo prodamo dosta auspuha za druge marke motora. Kod mene u ATT-a su mušterije većinom vlasnici Suzukija..
Može se naručiti original MIVV vuna..Za tvoj auspuh košta 290,00 kn-20% popusta..Ako budeš htio, naručit ću je s idučom narudžbom auspuha..
 
Da, kupci su nam zadovoljni s MIVV-om..Drago mi je da je i naš PRIZMIĆ MOTO na popisu ovlaštenih uvoznika MIVV-a, jer tamo prodamo dosta auspuha za druge marke motora. Kod mene u ATT-a su mušterije većinom vlasnici Suzukija..
Može se naručiti original MIVV vuna..Za tvoj auspuh košta 290,00 kn-20% popusta..Ako budeš htio, naručit ću je s idučom narudžbom auspuha..
Oće li bit kakva malo jača Božićna akcija pa da ja Tuduma počastim sa Mivovima 😁
 
Gile nesrićo😀..Ajde reci mi koji bi s ovog linka, pa ću ti poslat poruku..Već si kupovao opremu kod nas pa si zaslužio👍..
Regularne cijene su te na stranici plus pdv..

 
  • Love
Reactions: Kasho
U mom gradu (čitaj selu, jer danas je svaka vukojebina grad) ja prvi stavio Mivv. Prije 5 godina. Da budem iskren nepoznata mi marka to bila. Zna se šta se do tada stavljalo. Ubrzo još njih 6-7 ga nabilo gore.
 
  • Like
Reactions: Bob Rock
Gile nesrićo😀..Ajde reci mi koji bi s ovog linka, pa ću ti poslat poruku..Već si kupovao opremu kod nas pa si zaslužio👍..
Regularne cijene su te na stranici plus pdv..

Neznam šta da kažem osim svaka ti čast💪! Iz dosadašnjeg poslovanja sa tobom mogu reći da si uvik bio trgovac iznad očekivanja. Samo tako nastavi👍
 
  • Like
  • Love
Reactions: Bob Rock and Kasho
Je..BMW GS se prodaje ko blesav, ali nije baš da se proda nekoliko novih dnevno u Splitu..Motor je vrh u svojoj klasi i ima takvu cijenu.. Postao je statusni simbol i u tomu je njegova tajna.. Puno je po Splitu glumaca koji se lome na njemu naoružani opremom ko da će do majke Rusije..A voze se nedjeljom do Makarske i nazad..
Hebi ga , ne možemo svi prodavati BMW, ili Piaggio koji su konstanta..
Samo, nemaju svi para za BMW, pa se eto prodaju Suze, Yamahe, Kawe, Honde itd..:)
Netko ima više, a netko manje posla..Nema veze, bitno je da svi rade i da ljudi imaju izbora..Mi deremo po svome..Digli smo Suzukija, sada dižemo Fantica, uskoro još jednu marku..Zato smo i otvorili Prizmić Moto da imamo multibrending..Polako, gradimo budučnost(y)

do Makarske?

kvarat ih nije prošlo Solin

:):):):ROFLMAO::LOL::LOL::LOL:
 
  • Like
Reactions: Bob Rock
Bob pitanje.
Je li moguće nabaviti SV650 2020g. crno-crni model? ili ih više nema na skladištu/proizvodnji?
Vidim da ima jedan crno-crveni u Osijeku i to je to.