ATT MOTO SUZUKI Split

Jebate svi se vlaže od pomisli na putni enduro,hvala Bogu da ima još ljudi koje zanimaju naked i R klase motora.Meni osobno ta velika putna endura nisu ništa posebno (većini nadomjestak manjka cm 🤣).
Ako bi iša na enduro onda bi to bila klasa Tenere 700.To je adventure enduro klasa 😉
Gledao sam je nekidan u ducanu , dosao vidit skuter a samo nju razgledao 🤣, lipo izgleda ali meni fali ks na njoj , a onda opet to nije ta klasa i cjena
 
  • Like
Reactions: cadjo
Ma moguce ali nevolim van asfalta ić...
Onda ne gledaj tu klasu.Vecina vozača putnih endura nisu vidili makadam a kamo li šta ozbiljnije,ali je to sad in za voziti...
Meni se jako sviđaju reinkrnacije starih slavnih modela,još kad je pogođjen pa izgleda ka stari sa modernom tehnikom 👍👍👍👍
 
Naletio '15 na moto susret u Curaçao, izmedu ostalog bilo oko 20+ Hayabusa. ;)
Ako si u Caracao gleda motore onda stvsrno neznan.....
Meni je 28 dana proslo da se pola ne sican.....

Ljudi moji svako ima svoje prohtjeve
Neko vozi motor samo vikendom i to ponekad.ili po sezonama....pa ono 3 miseca ni ne uoali motor
Sve u redu ali neko svaki dan dupera motor za sve di triba ic......odnit,prinit,kupit......
Ja kad san doma skoro pa nema dana da ne upalin motorce ili skuterce a znan i oboje
Ako nista ucinit dir pola sata za glavu razbistrit.a uvik ima nesto.........
Auto je nuzno zlo......to zena vozi.......
Recimo imat pored Kralja i Kraljice i CB1300...... ono za 500 km godisnje......
Ali neman para......zapravo iman ali zena ne da.....dobro je amenovala motor i skuter....

Strom 1050 i 650 vi trbali bit vodeci po prodaji u nas
Vjeroajtno 650 i je.....
Neznan di je zapelo sa 1050......
 
Sa 1050 je nešto zapelo i kod nas..Na lageru su samo A verzije, a XA kad naleti proda se odmah..I sad ih nema...Mislim da smo prodal8 samo 4 komada Stroma 1050XA iz tog razloga..
Sad smo recimo 2 mjeseca bili bez Stroma 650..Stižu nam 2 komada M1(2021.)tek za 5-6 dana..
 
  • Like
Reactions: cadjo
Bobe samo da pitan za prijatelja kakva su ova novija KIA auta
 
  • Wow
Reactions: cadjo
Kia? Ja sam je prodavao i nakon toga vodio servis godinama..Vozim Pro Ceed iz 2009.i nikad kvara..Nove Kie su još bolje..Svaki dan sam u našem servisu, pa pratim i nove modeke...Žilava su to auta stvarno..Sve dječje bolesti novih modela se riješe kroz servisne kampanje..Svaka preporuka za Kiu..
Kad smo kod toga..Sad sam se sjetio da nisam ulje promijenio prošlu godinu..Ajmo na dizalicu😁
 

Attachments

  • 20210129_102623_copy_2064x1548.jpg
    20210129_102623_copy_2064x1548.jpg
    170.2 KB · Views: 75
Last edited:
Kia? Ja sam je prodavao i nakon toga vodio servis godinama..Vozim Pro Ceed iz 2009.i nikad kvara..Nove Kie su još bolje..Svaki dan sam u našem servisu, pa pratim i nove modeke...Žilava su to auta stvarno..Sve dječje bolesti novih modela se riješe kroz servisne kampanje..Svaka preporuka za Kiu..
Kad smo kod toga..Sad sam se sjetio da nisam ulje promijenio prošlu godinu..Ajmo na dizalicu😁
Sve 5 , samo je poslije nemozes prodati rabljenu
 
  • Wow
Reactions: cadjo
Ma ZZR je zvjer ali nista na cesti ne izgleda kao Hayabusa i zbog toga mi je strasno draga. Motor je pojava i nekima se svida ali nikako te ne ostavi ravnodusnim.

Sicam se ka danas kad sam je vidio U Motociclicim-u 1999 prvi put i ostao u soku jer mi je izgledala kao kinder jaje i nisam znao jeli ruzna ili zastrasujuca i nisam sam znao dali mi se svidja ili ne ali ima nesto sta te privuce i na kraju ti zavrsi u garazi

To je jedan od rijetkih motora koji na predstavljanju nije izazvao pomamu medju kupcima ali jednostavno je prodaja postepeno isla gore i na kraju postala jedan od najprodavanijih suzukija
 
  • Like
Reactions: Bob Rock