ATT MOTO SUZUKI Split

Je frulex, viri plavac od straga..Moj ljubimac🙂 ..Evo ga u odabranom društvu😀..Svi naši brendovi👍(Prizmić Moto)..
Nekidan me jedan uklao da mu ga prodam..Neću😡..Meni je savršen.
 

Attachments

  • 20210220_081448_copy_3758x2818.jpg
    20210220_081448_copy_3758x2818.jpg
    224.7 KB · Views: 111
Last edited:
  • Like
Reactions: frulex
Ti nemaš stila...Kupuješ šta je u trendu...T-Max i Africa..Pih! 🤮
Hahaha
Kad san ja kupia Kralja tek je pocea bit popularan
A Africa treca u ST.......”obicnu ne racunan” mada i niih ima na prste jedne ruke
Jos uvik je atrakcija u smislu da ih nema puno.....
 
Jedna mala obavijest..
Imamo puno upita za Hayabusu. Dosta ozbiljnih kupaca smo već propustili... Izgleda da ljudi koje je zanimao GSX-R1000, kojeg zbog Euro normi ne možemo više dobiti, sada gledaju Hayabusu.
Ljudi ,ne trebate zvati, čim jednog lijepog dana dobijemo Hayabusu u salon, objavit ću fotografije, kao i obično. Samo jutros sam imao 3 telefonska poziva u vezi tog modela. Dosadilo mi je uvjeravati ljude da ne znam kada ćemo je dobiti. Ljudima to zvuči čudno i neozbiljno, ATT Suzuki je vrlo ozbiljna, profesionalna i uspješna tvtka i uvjeravam vas da nije naša nesposobnost uzrok tome. Potražnja je velika i jednostavno, za nas nije bilo primjeraka.
Za sada, taj model možete vidjeti i kupiti nešto sjevernije u "lijepoj našoj".
E moja lipa Dalmacijo.
 
Last edited:
Jedna mala obavijest..
Imamo puno upita za Hayabusu. Dosta ozbiljnih kupaca smo već propustili... Izgleda da ljudi koje je zanimao GSX-R1000, kojeg zbog Euro normi ne možemo više dobiti, sada gledaju Hayabusu.
Ljudi ,ne trebate zvati, čim jednog lijepog dana dobijemo Hayabusu u salon, objavit ću fotografije, kao i obično. Samo jutros sam imao 3 telefonska poziva u vezi tog modela. Dosadilo mi je uvjeravati ljude da ne znam kada ćemo je dobiti. Ljudima to zvuči čudno i neozbiljno, ATT Suzuki je vrlo ozbiljna, profesionalna i uspješna tvtka i uvjeravam vas da nije naša nesposobnost uzrok tome. Potražnja je velika i jednostavno, za nas nije bilo primjeraka.
Za sada, taj model možete vidjeti i kupiti nešto sjevernije u "lijepoj našoj".
E moja lipa Dalmacijo.
A puste nagrade za najdilere za.urac :p
 
:mrgreen:
taj motor jednostavno nije po mom guštu, (kao npr. lijepa žena, ali od 2 metra :mrgreen:)
ali volio bih ga vidjeti u bijeloj perla boji ;)(y)
 
Halo kakvo je ovo spavanje!!!
Molim sve insajderske info😄


Od sada najavljujem, prezentiram i reklamiram nove modele tek kad ih dobijem...Upoznam ljude s novitetima, uložimo u reklamu itd, a model nemamo u vlastitoj ponudi ili drugi diler zarađuje na njemu.
Kad i ako ga bude na lageru i u dolasku meni u salon, onda ću pisati o njemu😉..